Peugeot i Citroen – akcja serwisowa ponad 10 tys. samochodów

0 338

Peugeot i Citroen wzywają do serwisów właścicieli ponad 10 tys. samochodów w Rosji. Kampanią naprawczą objęte są głównie modele C1 oraz 107, które trafiły na rynek w latach 2006-2015.

Akcja serwisowa na rynku rosyjskim obejmuje łącznie 10.368 egzemplarzy pojazdów marki Peugeot i Citroen. W większości chodzi o miejskie modele C1 oraz 107, które były sprzedawane od lutego 2006 roku do sierpnia 2015 roku. Jak informuje Federalna Agencja ds. Regulacji Technicznych i Metrologii w Rosji: „Przyczyną kampanii naprawczej jest nieprawidłowe mocowanie kleju szyb tylnych drzwi, które może nie zapewniać odpowiedniej wytrzymałości układu”.

Akcją serwisową w Rosji objęto także 35 egzemplarzy modeli Peugeot Traveller, Peugeot Expert, Citroen Spacetourer i Citroen Jumpy, które trafiały na rynek od sierpnia 2017 roku do października 2018 roku. W samochodach może wystąpić problem z mocowaniem tylnego zawieszenia.

Rosyjski oddział Peugeota Citroena obiecuje poinformować właścicieli samochodów objętych kampanią naprawczą o konieczności zgłoszenia się do najbliższego serwisu w celu wymiany wadliwych elementów. Dla właścicieli naprawa będzie bezpłatna.

 

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o