Peugeot wprowadza bezprzewodowe narzędzia EnergyHub. Wyglądają świetnie!

0 6

Peugeot produkuje nie tylko samochody ale także rowery czy przybory kuchenne. Teraz do listy produktów koncernu doszedł zestaw 12 bezprzewodowych narzędzi. Jest młot udarowy, młoty pneumatyczny, piła tarczowa, wyrzynarka, szlifierka oscylacyjna, szlifierka kątowa, polerka i narzędzia wielofunkcyjne. Wszystko to składa się na zestaw Peugeot EnergyHub.

Co, oprócz właściwości mechanicznych, może przyciągnąć uwagę klientów? Wyglądają świetnie, mają dwukolorowe, charakterystyczne obudowy i nie czerpią stylistyki z nowego Peugeot 508 (niestety!). Nowe narzędzia mają nowe, specjalne logo z lwem. Wygląda ono tak:

Cały zestaw kosztuje ponad 4.000 złotych i można go zamówić ze sklepu on-line.

Nowe bezprzewodowe narzędzia PEUGEOT EnergyHub są kompatybilne z serią wymiennych akumulatorów 2, 4 lub 5 Ah. Większość narzędzi jest wyposażona w nowoczesny bezszczotkowy silnik, który jest wytrzymały i wydajny. Każde narzędzie jest dostarczane z zestawem bezpieczeństwa, który zawiera okulary ochronne, maskę przeciwpyłową i zatyczki do uszu.

Wiertarka udarowa EnergyDrill-18VPBL1 może przewiercać drewno, PCV, metal i beton. Silnik bezszczotkowy charakteryzuje się maksymalnym momentem obrotowym wynoszącym 85 Nm. Wyposażony jest w dodatkowy uchwyt antywibracyjny, dwie baterie litowo-jonowe 1,5 i 4 Ah oraz torbę do przenoszenia.

Wiertarka udarowa EnergyPunch-18VBL może wiercić najbardziej odporne materiały i beton. Posiada funkcje wiercenia, perforowania i dłutowania. Jest wyposażona w silnik bezszczotkowy, siłę uderzenia 2,2 J, oświetlenie LED i  dodatkowy uchwyt antywibracyjny.

Wyrzynarka EnergySaw-J18V może łatwo wycinać zakrzywione lub proste linie. Do zamocowania ostrzy nie są wymagane żadne narzędzia. Oświetlenie LED, ergonomiczny uchwyt i aluminiowa podstawa zadowolą nawet najbardziej wymagających majsterkowiczów.

Piła tarczowa EnergySaw-C18VBL tnie płyty i panele z dokładnością liniową. Jest wyposażona w silnik bezszczotkowy, laser do precyzyjnego cięcia i ergonomiczny uchwyt. Wyposażona jest w ostrze o średnicy 165 mm z 40 zębami dla cienkiej linii cięcia.

Szlifierka orbitalna EnergySand-18V może być używana do piaskowania drewna i metalu. Można ją chwycić z przodu lub z góry. Jest ona wyposażona w elektryczny regulator prędkości oraz lewo i prawoskrętny włącznik / wyłącznik.

Szlifierka kątowa EnergyGrind-18VBL służy do szlifowania części metalowych lub dowolnej innej powierzchni za pomocą dostosowanych akcesoriów. Jest wyposażona w silnik bezszczotkowy, dodatkowy uchwyt antywibracyjny i szybko mocującą osłonę tarczy.

EnergyBrush-18VBL służy do usuwania, polerowania i szczotkowania drewna, metalu i innych materiałów. Jest wyposażony w silnik bezszczotkowy i dodatkowy uchwyt antywibracyjny.

Wielofunkcyjne narzędzie EnergyTool-18V służy do cięcia, rzeźbienia i szlifowania dowolnej powierzchni. Jest wyposażony w dodatkowy uchwyt antywibracyjny. Dostarczany z akcesoriami: tarczą szlifierską, arkuszami ściernymi, okrągłym ostrzem do drewna i prostymi nożami do stali i drewna.

Zamówienia można realizować poprzez stronę https://www.peugeot-outillage.com

 

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecmy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o