Chat with us, powered by LiveChat

Peugeot Partner Najlepszym Autem Użytkowym w Niemczech

1 113

Peugeot Partner, to samochód, który jest już swoistą legendą. Współtwórca segmentu kombivanów, nieduży samochód użytkowy doceniany przez tysiące, jeśli nie miliony klientów na świecie. Funkcjonalny, niedrogi w zakupie i eksploatacji, wół roboczy, chciałoby się powiedzieć. Mnóstwo zalet i wiele nagród, do których właśnie dołączyła następna. Peugeot Partner został wybrany Najlepszym Autem Użytkowym w Niemczech w roku 2019.

Gwoli ścisłości dodajmy, że Partner został Najlepszym Autem Użytkowym w Niemczech w kategorii samochodów importowanych. Czyni to pewną różnicę, zwłaszcza na tak dużym rynku, na którym walczy też wielu lokalnych producentów. W Polsce realnie nie miałoby to znaczenia – my już praktycznie żadnej własnej marki samochodowej nie mamy. Ale wróćmy do Partnera.

Nagrodę przyznał EuroTransportMedia – magazyn zajmujący się głównie tematyką samochodów użytkowych. Jurorzy (czytelnicy) docenili przede wszystkim wyposażenie, funkcjonalność i elastyczność francuskiego lekkiego samochodu dostawczego. Nagrody w plebiscycie wręczono 26. czerwca 2019 roku w Stuttgarcie. W imieniu marki Peugeot wyróżnienie odebrał Mathias Kalkbrenner z działu sprzedaży do klientów biznesowych. Odbierając nagrodę powiedział: „Jesteśmy podekscytowani otrzymaniem nagrody ETM w 2019 roku dla naszego nowego Peugeot Partner. Ponieważ nagroda odzwierciedla opinie ludzi, którzy na co dzień z tych pojazdów użytkowych korzystają, jest to tym cenniejsze wyróżnienia. Dlatego chcielibyśmy podziękować czytelnikom wydawnictwa EuroTransportMedia nie tylko za to wielkie wyróżnienie, ale i za płynącą w ten sposób do nas informację zwrotną”.

Nowy Peugeot Partner łączy w sobie wysoką funkcjonalność i zmienną przestrzeń ładunkową samochodu dostawczego z systemami komfortu i wsparcia charakterystycznymi dla samochodu osobowego. Warto tu przypomnieć, że Partner zdobył też tytuł International Van of the Year 2019.

Przez dwóch różnych długościach i czterech wersjach wyposażenia, Peugeot Partner idealnie nadaje się do różnych zadań codziennego życia zawodowego. W tym roku marka sygnowana kroczącym lwem zaoferowała również dwie specjalne wersje specjalne: Asphalt dla osób często podróżujących oraz Grip do poruszania się w trudnym terenie.

Ponadto kompaktowy samochód dostawczy francuskiego producenta jest wyposażony w nowatorski i-Cockpit® i oferuje zaawansowane technologie. Można w nim mieć wiele praktycznych funkcji, takie jak opcjonalne ostrzeżenie przed przeładowaniem i zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, łącznie z automatycznym hamowaniem awaryjnym Active Safety Brake, co wyraźnie zwiększa bezpieczeństwo na drogach. Silniki napędzające Partnera spełniają normę Euro 6d-TEMP, są oszczędne i wydajne.

Gratulujemy marce Peugeot faktu, iż Peugeot Partner został Najlepszym Autem Użytkowym w Niemczech.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: Peugeot

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Rrr Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rrr
Gość
Rrr

Nie ma się czemu dziwić, konkurencja czyli fiat doblo i poprzednia generacja opla combo choć trwałe po latach już nie zachwycają swoim designem. Nowa gama trojaczków wygląda w kabinie bardzo fajnie.