Peugeot Partner z nagrodą VUL Millésime

0 104

Magazyn „Kilomètres Entreprise” wprowadził nową nagrodę na motoryzacyjnym rynku. Właśnie przyznano te wyróżnienia po raz pierwszy, a tytuł VUL Millésime dla niedużych samochodów użytkowych otrzymał Peugeot Partner.

Nagrodę VUL Millésime odebrał Hugues De Laage, dyrektor sprzedaży korporacyjnej PSA we Francji.

Aby sięgnąć po VUL Millésime w kategorii małych furgonetek Peugeot Partner musiał pokonać rywali. Może nie było ich wielu, bo raptem czterech, ale spójrzmy prawdzie w oczy – na tym rynku w Europie liczy się tylko kilku graczy. Samochód Peugeota otrzymał 28 punktów. Urzekł jurorów swoim wnętrzem – unikatowym w tym segmencie i-Cockpitem® – ale też wyposażeniem. Partner jest wyposażony w szereg asystentów wspomagających jazdę na tym samym poziomie, co najnowsze auta osobowe, a do tego ma dwie nowe ważne innowacje: wskaźnik przeciążenia i Surround Rear Vision, która pozwala na obserwowanie obrazu z kamery pokazującej, co dzieje się w martwym polu za samochodem. To przydatna funkcja w samochodzie dostawczym, z natury mało przeszklonym.

Zdobycie nagrody Millésime, to dla nas wszystkich w Peugeot ogromny powód do dumy. To wyraz zaufania, jakim obdarzają nas klienci flotowi. To także pośrednio uznanie dla klientów, którzy od lat decydują się na zakup Partnera. To często rzemieślnicy, małe i średnie przedsiębiorstwa, dla których Peugeot Partner jest idealnym połączeniem samochodu użytecznego i komfortowego” – powiedział Hugues De Laage, dyrektor sprzedaży korporacyjnej PSA we Francji.

Nagrody zostały przyznane przez jury składające się z dziennikarzy z redakcji „Kilomètres Entreprise”. Trofea Millésime 2019 przyznano w sześciu kategoriach: furgony, furgonetki, pick-upy, ciężkie samochody użytkowe, Clean Utility i auta pasażerskie. Spośród rynkowych nowości, które trafiły do sprzedaży w sezonie 2018/2019, wybrano 32 samochody spełniające kryteria pojazdów użytkowych do użytku biznesowego w miejscu pracy.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: Peugeot

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o