Chat with us, powered by LiveChat

Peugeot odnowi trzy egzemplarze 504 Coupe i 406 Coupe

0 30

Peugeot wytypował trzech zwycięzców konkursu Ma Peugeot Rénovée. Trzy egzemplarze modeli 504 Coupe i 406 Coupe zostaną przywrócone do dawnej świetności przez francuski oddział marki spod znaku lwa.

Ma Peugeot Rénovée to konkurs, w którym Peugeot zobowiązuje się do renowacji samochodów należących do prywatnych właścicieli. Każdy, kto chciał wziąć udział w konkursie musiał wyrazić swoje przywiązanie do pojazdu i uzasadnić, dlaczego to właśnie jego pojazd ma zostać wybrany. W poprzednich dwóch edycjach Peugeot tchnął nowe życie w modele 205 i 306, teraz przyszła kolej na coupe: 504 i 406.

W konkursie jako pierwsza została wytypowana Melanie, właścicielka Peugeota 504 coupe, która mieszka w Normandii. Samochód pochodzi z roku 1971 roku i nosi imię Valentine. Pojazd na czas renowacji pojechał do Sochaux, a Melanie, tak jak pozostali zwycięzcy konkursu otrzymali pojazd zastępczy: nowiutkiego Peugota 508. Drugim szczęśliwcem, którego pukaniem do drzwi zaskoczył Peugeot, był Pascal, właściciel 504 Coupe z 1970 roku. Jako trzeciego wytypowano Marca i jego 406-kę coupe.

Podobnie, jak w przypadku 306-tki, na wszystkie prace przeznaczona zostanie kwota maksymalnie 10.000 euro na pojazd. Każdy zgłaszany egzemplarz musi być zarejestrowany oraz posiadać ważne ubezpieczenie oraz przegląd.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o