Nowy Peugeot Traveller od firmy Irmscher z kuchnią, sypialnią i prysznicem

0 2 617

Peugeot Traveller został przekształcony przez firmę Irmscher w kamper z prawdziwego zdarzenia. Model posiada od pięciu do ośmiu miejsc siedzących, a na pokładzie znalazła się kuchnia, sypialnia, a nawet prysznic.

Irmscher specjalizuje się w zakresie tuningu samochodów, a od 2004 roku oferuje rozwiązania do modeli marki spod znaku lwa. Najnowszym samochodem przebudowanym przez niemiecką firmę jest Peugeot Traveller. Pojazd otrzymał wielofunkcyjny zestaw iBox.

Peugeot Traveller pomieści od pięciu do ośmiu pasażerów, a dzięki firmie Irmscher na pokładzie znalazła się sypialnia, kuchnia oraz prysznic. Posiłek można przyrządzić na dwóch palnikach gazowych, a produkty żywnościowe i napoje pozostaną świeże i chłodne dzięki obecnej w pojeździe lodówce. Do spania przeznaczono materac o wymiarach 192×140 cm, który o poranku można złożyć, aby uzyskać większą przestrzeń podczas jazdy. Jeszcze więcej miejsca do przechowywania rzeczy podróżnych oferuje opcjonalny bagażnik dachowy Batyline.

Traveller został wyposażony w takie systemy wspomagania prowadzenia jak tempomat, ogranicznik prędkości oraz system Hill Start Assist.

Peugeot Traveller z zestawem iBox zostanie zaprezentowany podczas targów Caravan Salon, które będą otwarte dla odwiedzających od 31 sierpnia do 8 września tego roku. Peugeot oprócz Travellera wystawi także model Partner Alpin Camper. Wspólne stoisko D70 Citroena i Peugeota zaprosi gości hasłem „Bienvenue à St. Tropez”, czyli witamy w Saint Tropez, a stoisko znajdziemy w hali nr 16.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o