Polscy skoczkowie za kierownicą Renault Kadjar i Megane w ramach akcji 365 dni testów Renault

3 249

Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Jakub Wolny mieli okazję przetestować modele Renault Kadjar i Megane w ramach kampanii towarzyszącej akcji 365 dni testów Renault.

Zgodnie z hasłem Easy Life Renault wprowadziło rozwiązanie, które umożliwia każdej zainteresowanej osobie udział w jednodniowych testach samochodów marki. Aby wyrazić chęć uczestnictwa, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie testujzpasja.pl

Członkowie reprezentacji Polski w skokach narciarskich Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Jakub Wolny dołączyli do grupy testerów akcji 365 dni testów Renault. Skoczkowie przetestowali rozwiązania zastosowane w modelach Renault Kadjar i Megane, a rezultat testów będzie można zobaczyć m.in. w mediach społecznościowych. Renault Polska jest oficjalnym partnerem Polskiego Związku Narciarskiego.

Akcja 365 dni testów Renault pozwala każdej zainteresowanej osobie przetestować auta Renault i zastosowane w nich rozwiązania ułatwiające kierowcom jazdę. Do testów dostępne są Renault Kadjar i Megane, a w przyszłości dołączą do nich kolejne modele. Na jednodniowe jazdy testowe można umówić się za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie testujzpasja.pl Znajdują się tam również informacje o praktycznych ułatwieniach oferowanych przez Renault oraz relacje z testów.

Wykorzystując hashtag #testujzpasja, wszyscy testujący mogą podzielić się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych. Inicjatywie 365 dni testów Renault towarzyszy kampania reklamowa.

Akcja 365 dni testów Renault wpisuje się w strategię Easy Life. Celem Renault jest nieustanne ułatwianie życia użytkownikom swoich aut. Możliwość umówienia się na jednodniowe jazdy testowe za pomocą kilku kliknięć to kolejny krok w tym kierunku.

Za kampanię towarzyszącą akcji odpowiadają Agencja Publicis i dom mediowy OMD. Produkcją zajęła się Filmokracja, a za reżyserię odpowiada Michał Gazda. Operatorem był Tomasz Augustynek, a fotografem Jakub Kaźmierczyk. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy OMD.

Renault Polska

Renault jest obecne w Polsce od 1991 roku i jest jednym z głównych graczy na rynku motoryzacyjnym. W 2018 roku Grupa Renault osiągnęła rekord sprzedaży na terenie Polski. Zarejestrowano 64.217 nowych aut marek Renault i Dacia.

Zgodnie z hasłem marki – Easy Life, Renault tworzy innowacje, które ułatwiają życie klientom. Produkty i usługi marki są przyjazne użytkownikom i uwzględniają ich różnorodne potrzeby. Samochody Renault wyposażono w nowoczesne rozwiązania, które pozwalają pozostać w stałej łączności z pracą i domem np. dzięki współpracy samochodu ze smartfonem. Systemy multimedialne takie jak R-LINK 2 sprawiają, że dotarcie do celu staje się łatwiejsze, a podróż sprawia jeszcze większą przyjemność. Samochody Renault posiadają również liczne systemy wspomagające prowadzenie, dzięki którym jazda może być bardziej bezstresowa, bezpieczna i płynna. Aktywny regulator prędkości, systemy kontroli martwego pola i wspomagania parkowania Easy Park Assist to tylko przykłady stosowanych rozwiązań.

Renault Polska jest Partnerem Oficjalnym Polskiego Związku Narciarskiego.

 

 

źródło: Renault Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
South-PLPiotrHenryk Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Henryk
Gość
Henryk

Też chciałbym mieć okazję przetestować modele Renault Kadjar i Megane w ramach kampanii towarzyszącej akcji 365 dni testów Renault. Nie jestem skoczkiem, któremu za bycie skoczkiem tak łatwo wszyscy składają propozycje wypróbowania swoich produktów. Tak normalnie, bez podwieszania się do tzw. sławy.

Piotr
Gość
Piotr

Panie Henryku
Polecam najpierw dokładnie przeczytać artykuł a następnie dodawać komentarz.
Akcja 365 Dni jest dla każdego kto ma prawo jazdy i chciałby przetestować Megane lub Kadjara.
Dlatego zanim napisze Pan bezsensowny komentarz gorąco polecam zapoznać się z treścią artykułu.

South-PL
Gość
South-PL

Na stronie Renault są szczegóły. W ramach tej akcji testowałem Kadjara – po podpisaniu papierów dostaje się auto z pełnym bakiem. Oddać trzeba je w ciągu 24h także z pełnym bakiem. Nie można przejechać więcej niż 365km.