Jak możesz pomóc?

francuskie-pl

Lubisz francuską motoryzację? Masz francuski samochód i chcesz pomóc promować pozytywny wizerunek Twojej marki i wspierać budowę ciekawego projektu i społeczności zgromadzonej wokół zainteresowań motoryzacyjnych? Wspieraj Francuskie.pl. To bardzo proste!

Dlaczego jest to tak ważne?

Umieszczając link do nas lub dzieląc się naszymi artykułami w serwisach społecznościowych umożliwiasz nam skuteczne wspieranie inicjatyw, związanych z francuską motoryzacją oraz ułatwiasz przygotowywanie ciekawych materiałów dla Ciebie i wszystkich zainteresowanych. Dlatego Twoje wsparcie jest tak ważne!

Jeśli masz stronę www lub bloga

Po prostu umieść na głównej stronie Twojego bloga lub serwisu www link do Francuskie.pl, z krótkim tekstem zachęcającym do odwiedzin. Jeśli nie możesz tego zrobić na stronie głównej, to umieść link w innym miejscu. Link do naszej stronie pozwoli nam zwiększyć zainteresowanie społecznością, zgrupowaną wokół francuskich marek i umożliwi lepsze wspieranie wydarzeń, związanych z nimi. Budowanie pozytywnego klimatu wokół Twoich zainteresowań to nasz cel.

Jeśli udzielasz się na forum Twojej marki

Zdefiniuj w stopce na forum link do nas, wraz z informacją, dlaczego warto nas odwiedzać. Link może prowadzić do głównej strony serwisu, ale warto też umieścić link bezpośrednio do informacji o Twojej marce. Spójrz do góry, na menu pod logiem Francuskie.pl. Znajdziesz tam odnośniki bezpośrednio do wiadomości o markach.

Jeśli odwiedzasz Francuskie.pl i znajdziesz szczególnie interesujący Ciebie materiał, podziel się informacją o nim poprzez wpis na forum. W ten sposób ułatwisz innym dotarcie do ciekawych informacji. To działanie pozwala nam też skuteczniej wspierać Wasze imprezy, spotkania, zloty i różne inne wydarzenia :)

Jeśli masz konto na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym

Polub nasz profil na facebooku i dziel się z Twoimi znajomymi ciekawymi informacjami, które znajdujesz na Francuskie.pl :)

Jeśli komentujesz materiały w innych serwisach

Wprowadzając komentarz, dodaj w nim link do Francuskie.pl. Może być do strony głównej lub do konkretnego materiału.

Dziękujemy!

Twoja aktywność jest dla nas bardzo cenna – dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.

 

Zespół Francuskie.pl

polecamy