Relacja z I Ogólnopolskiego Spotkania Użytkowników Dacii – Zrębice 2015

1 102

Kilkudziesięciu uczestników i samochodów, mnóstwo dobrej zabawy dorosłych oraz milusińskich oraz świetne humory – tak można by podsumować miniony weekend w Zrębicach. Spotkali się tam posiadacze i miłośnicy marki Dacia, zrzeszeni w DaciaKlub.pl. Wspieraliśmy tą imprezę medialnie oraz ufundowaliśmy pamiątkowe puchary, będące trofeami w licznych konkursach. Na miejsce zlotu organizatorzy wybrali Folwark Zrębice. Jest to niewielka miejscowość położona w okolicach Częstochowy. Dzięki temu dogodny dojazd miały osoby z różnych stron kraju. Impreza odbywała się w ostatni weekend sierpnia. Zamówiona dużo wcześniej pogoda dopisała.Pierwsze osoby przyjechały już w czwartek, przygotować całą imprezę.

ogolnopolski-zlot-klub-dacia-polska-7

Przy wjeździe pojawił się banner imprezy oraz sponsora, firmy Tandem Renault z Częstochowy oraz własnoręcznie wykonany znak kierujący na zlot. Samochody nadjeżdżających gości były parkowane przed budynkiem, co sprzyjało robieniu licznych zdjęć.

ogolnopolski-zlot-klub-dacia-polska-5

Główne atrakcje przewidziano na sobotę. Oprócz licznych konkursów był także kurs pierwszej pomocy na drodze, zorganizowany przez firmę Azymut. Zabawy przewidziano dla każdego – zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych uczestników, dzięki czemu wszyscy mogli się doskonale bawić. Nie zabrakło atrakcji dla kierowców – kto chciał, mógł spróbować swoich sił w przejeździe po piasku na Pustyni Siedleckiej. Pobyt w Zrębicach był też okazją do udania się do pobliskiego, bardzo malowniczo położonego zamku w Olsztynie.

A więcej zdjęć i wrażenia użytkowników znajdziecie oczywiście na forum TANDEM Sp. z o.o. Częstochowa
Plakat zlotowy BHPEfekt
Pucharki: Francuskie.pl :)

Dziękujemy Markowi Mielczarkowi z Dacia Klub Polska za organizację imprezy oraz udostępnienie zdjęć do niniejszej relacji.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Lajkonik Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lajkonik
Gość
Lajkonik

Link do Tandem przenosi klikającego na forum Dacia Klub Polska.
Poza tym miodzio :)
Z tegorocznego zlotu też coś napiszecie?