Renault Alaskan ICE Edtion – pick-up w limitowanej edycji

0 56

Renault Alaskan ICE Edtion, czyli specjalna wersja francuskiego pick-upa zadebiutowała podczas tegorocznego salonu samochodowego w Genewie. Pojazd ma się wyróżniać oryginalną kolorystyką nadwozia, która kojarzy się z lodem, śniegiem i zimą.

Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie marka Renault zaprezentowała Clio V generacji oraz odświeżony model Twingo, ale oprócz dwóch miejskich pojazdów marka spod znaku diamentu, przygotowała małą niespodziankę. Na stoisku francuskiego producenta można podziwiać model, który został stworzony do nieco cięższych zadań: Renault Alaskan ICE Edition. Jest to specjalna wersja pick-upa, który zadebiutował w 2017 roku. Tęsknimy wprawdzie za wiosną, ale nowe Renault zostało wyróżnione kolorystyką nadwozia, która kojarzy się z zimą. Biała barwa lodowca kontrastuje z czarnymi i czerwonymi elementami na dachu, po bokach pojazdu oraz na obręczach. Renault Alaskan ICE Edtion wyposażono w czarne aluminiowe felgi oraz terenowe opony.

Wewnątrz zastosowano skórzaną tapicerkę i zainstalowano system audio marki Focal z 6 głośnikami. Renault Alaskan pomieści 5 osób i może przewozić ładunek o masie ponad 1 tony. Powierzchnia przestrzeni ładunkowej wynosi 2,5 m2. Napęd pick-upa Renault pochodzi od 2,3-litrowej jednostki dCi o mocy 160 lub 190 KM.

Renault Alaskan ICE Edtion trafi na rynek we wrześniu tego roku i będzie oferowany w limitowanej edycji. Na razie nie wiadomo ile egzemplarzy modelu powstanie. Początkowo pick-up będzie przeznaczony dla Szwajcarii.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o