Renault, Alpine i Dacia zapraszają na Międzynarodowy Salon Samochodowy w Paryżu 2018

0 25

Światowa premiera: koncepcyjny pojazd-robot klasy premium, trzeci pojazd w opracowywanej przez Renault koncepcji usług w zakresie mobilności i wiele innych niespodzianek!

Nowy Kadjar: premiera na stoisku Renault.
Renault, 120 lat Easy Life: parada samochodów i wystawa.
Alpine ― po raz pierwszy gama A110 w komplecie.
Dacia ― nowości produktowe i oryginalny konkurs designu.

Renault, Alpine i Dacia zapraszają od 2 października 2018 r. na Międzynarodowy Salon Samochodowy w Paryżu 2018.

French Design & Easy Life by Renault

Na rozpoczynającej salon konferencji prasowej Renault zaprezentuje swój najnowszy koncepcyjny pojazd-robot. Jest to ostatni z trzech pojazdów-robotów przedstawionych w tym roku, które są owocem badań nad rozwiązaniami w zakresie mobilności przyszłości. Światowa premiera koncepcyjnego pojazdu-robota będzie miała miejsce podczas konferencji prasowej we wtorek, 2 października, o godz. 9.30 na stoisku Renault (hala 1).

Będzie to również okazja do zapoznania się z Nowym Kadjarem.

Renault będzie również obchodziło 120-lecie swojego istnienia:
– 30 września odbędzie się na salonie samochodowym wielka parada samochodów. Trzydzieści samochodów Renault przejedzie na rozpoczęcie salonu przez Paryż ― będą to zarówno samochody z kolekcji Renault, jak i osób prywatnych.
– przez cały czas trwania salonu będzie czynna ekspozycja samochodów z kolekcji Renault na stoisku marki w hali 1, z modelem Type A w roli gwiazdy.
Zabytkowe samochody będzie można również zobaczyć na wystawie Routes Mythiques (Kultowe drogi) w hali 5.1.
– Renault odgrywa ważną rolę w pracach nad nowymi rozwiązanymi w zakresie mobilności. Nie mogło go więc zabraknąć na Salonie Mobilności w hali 2.1, gdzie marka będzie promowała swoją ofertę obejmującą usługi Marcel, Renault Mobility i Renault Rent wśród szerokiej publiczności.
– marka Renault udostępni również odwiedzającym gamę samochodów elektrycznych. Będzie można nimi jeździć w centrum jazd próbnych, na pl. Zgody od 4 października 2018 roku.

Alpine, portret rodzinny 

Alpine to marka, która nieodmiennie budzi entuzjazm fanów motoryzacji. Na jej stoisku na salonie w hali 1 będzie można zobaczyć wszystkie modele tej sportowej marki, w tym całą gamę A110 z modelami A110 Pure, A110 LÉGENDE i A110 GT4. Kolekcjonerskie modele Alpine będzie można również podziwiać od 4 października na wystawie przedstawiającej historię kultowych dróg w hali 5.1.

Dla fanów Dacii

Dla Dacii salon samochodowy będzie okazją do zaprezentowania Nowego Dustera, który prowadzi w europejskich rankingach sprzedaży oraz nowości produktowych, a także do przeprowadzenia konkursu designu Sandero Stepway. Dacia szykuje również niespodziankę dla swoich fanów. Zapraszamy na stoisko Dacii w hali 1 od 2 października br.

 

 

źródło: Renault Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o