Renault Arkana prosto pod dom

1 3 554

Wspominaliśmy przy okazji premiery SUV-a coupe Renault Arkana, że producent przewiduje opcję dostawy samochodu pod dom klienta. To już działa! Renault Rosja zaczęło dostarczać samochody Renault Arkana prosto pod dom dla pierwszych klientów, którzy zakupili samochód za pośrednictwem internetowego salonu Renault. Wprowadzając tę ​​usługę po raz pierwszy w Rosji, firma umacnia swoją pozycję lidera w dziedzinie sprzedaży online, podejmując kolejny krok w kierunku stworzenia jednej cyfrowej platformy sprzedaży nowych samochodów.

Po raz pierwszy na rynku rosyjskim klient może zamówić jazdę próbną tym modelem spod domu, a następnie wybrać, zamówić i zapłacić za samochód w internetowym salonie, a następnie dostać samochód pod dom, bez konieczności wizyty u dealera. To sprawia, że ​​kupno samochodu jest tak proste, jak to tylko w dzisiejszych czasach możliwe. Proste, ale i komfortowe, bo gdzie czujemy się lepiej, niż we własnym domu?

Jako pionier i lider w cyfryzacji rynku motoryzacyjnego w Rosji, Renault Rosja natychmiast po projekcie „Domowa jazda testowa Renault Arkana” dokonało nowego przełomu, oferując pierwszym klientom unikalną innowacyjną usługę na rynku rosyjskim – „dostawa Renault Arkana pod dom”, a także możliwość uiszczenia pełnej płatności za samochód, w tym online’woą obsługę procesu finansowania, jeśli klient chce zakup skredytować.

Innowacyjna usługa „dostawa Renault Arkana pod dom” jest zaprojektowana tak, aby proces zakupu samochodu był tak prosty i zdigitalizowany, jak to możliwe. To szczególnie ważne dla spełnienia oczekiwań nowego pokolenia klientów Renault, którzy coraz częściej korzystają z różnych usług cyfrowych w codziennym życiu. Lubią też eksperymentować i robią wszystko, aby ich życie było wygodniejsze. Wraz z wprowadzeniem Renault Arkana na rynek stało się oczywiste, że muszą za tym podążać także innowacyjne usługi cyfrowe. Firma po raz pierwszy na rynku rosyjskim tworzy propozycję, która w pełni spełnia wymagania współczesnych klientów.

23 maja, w ramach wyjątkowej oferty przedsprzedaży najlepszej wersji modelu Edition One, zaproponowano cyfrową obsługę całego procesu transakcji. Od rozpoczęcia przyjmowania zamówień w salonie online zostało sprzedanych ponad 300 samochodów Renault Arkana w limitowanej edycji Edition One, a pierwsze 100 samochodów zostało wyprzedanych w 3 godziny.

Pierwsi nabywcy Renault Arkana Edition One przy zamawianiu samochodu w salonie online mogli skorzystać z usługi dostawy samochodu pod dom. Klient wybierał dogodną datę, godzinę i miejsce dostawy na stronie renault.ru. Po przyjęciu zamówienia concierge kontaktuje się z klientem, odpowiada na zadane pytania i pomoże wybrać optymalną lokalizację dostawy, biorąc wszystkie niezbędne kwestie łącznie z miejscem koniecznym na wypakowanie samochodu. W wyznaczony dzień i o określonej godzinie do klienta przybywa firma transportująca jego samochód, a towarzyszący transportowi kierownik salonu sporządza niezbędne dokumenty.

Wraz z dostawą pod dom, Renault Arkana stał się pierwszym samochodem w segmencie masowym, dla którego dostępna jest pełna płatność i obsługa kredytów online. Wcześniej klienci salonów internetowych mieli możliwość zdalnego złożenia wniosku o pożyczkę przy zakupie samochodów z całej gamy Renault. Wraz z premierą nowego crossovera coupe, Renault Rosja i RN Bank opracowały i wprowadziły nową technologię, która pozwala jeszcze bardziej zwiększyć wygodę korzystania z instrumentów finansowych.

Specjalnie dla klientów, którzy zamówili Renault Arkana i wybrali usługę „dostawa Renault Arkana pod dom”, opracowano unikalną usługę Online Credit: wszystkie kroki kredytowe – od złożenia wniosku do zakończenia sprzedaży – wykonuje się zdalnie, bez wizyty klienta u dealera.

Pierwsza dostawa samochodu prosto pod dom klienta miała miejsce 8. lipca w Jekaterynburgu.

Sprzedaż Renault Arkana rozpoczęła się 5. lipca we wszystkich oficjalnych salonach sprzedaży marki w Rosji, a także w salonie online, który ma specjalną ofertę zakupu samochodu – z 5-letnią bezpłatną obsługą serwisową na silnik i skrzynię biegów. To trzyletnia gwarancja i dwa dodatkowe lata serwisu pogwarancyjnego w ramach produktu Arkana Protection.

Usługa pełnej online’owej obsługi oraz dostaw samochodów pod dom klienta ma być rozszerzana także na inne modele z gamy Renault.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: Renault

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Adrian Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adrian
Gość
Adrian

Zapytałem o kupno samochodu Arkana i jak wygląda później sprawa serwisu i ewentualnych awarii.