Chat with us, powered by LiveChat

Renault Clio IV ma nową grupę sympatyków na Facebooku

4 3 064

Na portalu społecznościowym Facebook pojawiła się nowa grupa zrzeszająca sympatyków modelu Renault Clio IV. Clio IV Klub Polska jest właśnie tym miejscem w polskim internecie, w którym można pochwalić się swoim samochodem i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące modelu.

Clio IV Klub Polska istnieje od roku i obecnie ma ponad 300 członków, ale grupa bardzo szybko się rozwija. Klub zrzesza sympatyków, fanatyków i właścicieli modelu Renault Clio IV, którzy na dedykowanym profilu na Facebooku mogą zaprezentować swój samochód, podzielić się ciekawostkami i uzyskać informacje na wszelkie tematy związane z IV generacją Clio. Klub chętnie służy pomocą, na stronie możecie uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące Was pytania.

„Wyszliśmy naprzeciw ogólnym grupom Clio, w których jest cały miszmasz wszystkich modeli. Planujemy uruchomienie forum domyślnego dotyczącego tylko Clio IV. Cieszymy się, że ludzie cenią ludzie nas za konkretne odpowiedzi. Wrzucają pytanie czy też problem dotyczący Clio IV i ponieważ znamy sytuację i samochód, możemy udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi” – mówi Mateusz, założyciel Grupy.

Serdecznie zapraszamy na profil Grupy: Clio IV Klub Polska!

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
4 Autorzy komentarzy
RobertWiktorKlauzJan Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jan
Gość
Jan

Ktoś coś ? Problem z tylną wycieraczką, działała, nie działała, znowu działała a teraz już całkowicie nie działa ?

Klauz
Gość
Klauz

Wiązka pomiędzy dachem a drzwiami bagażnika

Robert
Gość
Robert

Mam ten sam problem i bardziej stawiamłbym na uszczelek na szybie tylnej woda dostaje się do silnika wycieraczki bo gdy popada deszcz lub umyje auto na myjni to wycieraczka nie działa.

Wiktor
Gość
Wiktor

Zastanawiam się po co zakładać osobną grupę zrzeszającą użytkowników tylko Clio IV? Skoro można dołączyć do klubu Renault Clio zrzeszającego użytkowników wszystkich modeli i tzw faz (phaze). Czyżby byli „lepsi” od pozostałych?