Nowy Renault Espace po face liftingu – ile kosztuje model we Francji?

5 3 169

Ledwie Renault opublikowało zdjęcia odświeżonego modelu Espace a już możemy poznać jego cenę. We Francji za pojazd trzeba zapłacić 55.700 euro, czyli więcej od poprzednika.

Renault Espace został poddany delikatnemu face liftingowi, który na zewnątrz najbardziej jest widoczny za sprawą świateł w technologii LED Matrix Vision. Na pokładzie V generacji pojazdu zagościł nowy system multimedialny Easy Link, obsługiwany za pomocą 9,3-calowego ekranu. Komfortowa jazda Espace będzie jeszcze przyjemniejsza ponieważ zadbano o większy zasób asystentów bezpieczeństwa. Samochód zapewni autonomię poziomu 2 dzięki połączeniu adaptacyjnego tempomatu z systemem utrzymania spasa ruchu.

Na zdjęciach ujawnionych przez producenta możemy oglądać wyłącznie Espace w najbogatszej wersji wyposażeniowej Initiale Paris co jest zrozumiałe, w końcu klienci zazwyczaj zamawiają topowy wariant pojazdu. Cena, którą podaje Renault również dotyczą poziomu Initiale Paris. Minivan napędzany silnikiem 2.0 Blue dCi o mocy 200 KM oraz maksymalnym momencie obrotowym 400 Nm połączony z przekładnią EDC został wyceniony na 55.700 euro. Bogatsze wyposażenie Espace wiązało się z podniesieniem ceny pojazdu o 2.700 euro w porównaniu z poprzednią wersją pojazdu.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
4 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
5 Autorzy komentarzy
VascoLuuTaaaanonimLu Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lu
Gość
Lu

Ach jakbym chciał mieć coś takiego. Szkoda że pracując uczciwie w naszym cebulowym kraju nigdy mnie nie będzie na niego stać.

anonim
Gość
anonim

Nie, można zarobić na taki samochód uczciwą pracą. Ty sobie tą uczciwością po prostu tłumaczysz swoje miejsce w społeczeństwie.

Taaa
Gość
Taaa

Kolejny opluwacz własnego kraju. Naucz się czegoś to będziesz zarabiac. Cena jest bardzo przystępna. Te 200k można spokojnie zarobić w 3-4m w naszej Ojczyźnie.

Luu
Gość
Luu

Oczywiście, że można panie Banaś. Ile procent pracujących może sobie na to pozwolić? 1? Zobacz jaka jest średnia krajowa. Ja zarabiam znacznie powyżej tej średniej i dalej mnie nie stać na tego typu auto mając rodzinę a przecież to rodzinny samochód i wcale nie jakiś premium.

Vasco
Gość
Vasco

Dokładnie myślę tak samo. Dla uczciwych suchy chleb nie kiełbasa