Chat with us, powered by LiveChat

Renault i Dacia – nowy salon dealerski w Kaliszu już otwarty

0 324

31 maja odbyło się uroczyste otwarcie nowego salonu w Kaliszu. Jest to jeden z najnowocześniejszych punktów dealerskich marek Renault i Dacia w Polsce. Ma powierzchnię 3000 m2, a na miejscu znajduje się 12 stanowisk serwisowych w tym 4 specjalistyczne.

W gali otwarcia nowego salonu Renault i Dacia brali udział pracownicy, klienci, przyjaciele oraz ambasadorowie Auto Centrum Lis, do których należy m.in. koszykarski klub BM SLAM Stal. Imprezę poprowadził Bartek Jędrzejak, a goście mieli okazję posłuchać występów zespołów Big Cyc i Pectus oraz podziwiać pokaz akrobatyczny. Nowy salon, którego budowa rozpoczęła się w 2016 roku jest zlokalizowany przy ul. Łódzkiej w Kaliszu. Ma 3000 m2 powierzchni, a na miejscu znajduje się 12 stanowisk serwisowych, w tym 4 specjalistyczne. Klienci będą mogli również korzystać ze stanowiska do obsługi online, które pozwala na dokonanie konfiguracji modelu za pomocą tabletu.

Auto Centrum Lis jest firmą rodzinną obecną na rynku od 18 lat. Początkowo funkcjonowała jako autoryzowany dealer marek Hyundai i Mitsubishi. W grudniu 2013 roku dołączyły marki Renault i Dacia.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o