Renault Kadjar – seria limitowana Runmageddon w sprzedaży

0 48

Motoryzacyjna wersja prawdziwego Runmageddończyka już od połowy maja jest dostępna ponownie w sprzedaży. 50 nowych modeli aut czeka na odważnych, kochających życie kierowców, którzy nie boją się ekstremalnych wyzwań.

Po zeszłorocznym sukcesie sprzedaży limitowanej serii z brandingiem Runmageddonu, przyszedł czas na kolejną odsłonę modelu. W 2017 roku w przeciągu 1,5 miesiąca wyprzedano całą serię 50 sztuk samochodów. W tym roku, już od 15. maja sympatycy ekstremalnej, ale bezpiecznej jazdy mogą zasiąść za kierownicą charakternego auta i wybrać jedną z najbardziej elitarnych propozycji marki Renault.

– Po raz kolejny, razem z Renault łączymy w jednym samochodzie to, co najlepsze w naszych markach: siłę i charakter z zaawansowaną technologią i bezpieczeństwem. Nasze marki skutecznie się dopełniają, co zdecydowanie podoba się naszym klientom. Widać to po ekspresowej sprzedaży w roku 2017. To, co jest istotne w naszej współpracy, to prawdziwość naszych intencji i konsekwencja działania. Chcemy tworzyć rozwiązania dla ludzi, którzy żyją z pasją. Tak, jak Runmageddon jest ekstremalnym i niecodziennym sportowym wyzwaniem, tak model Renault Kadjar jest zaskakującą technologicznie propozycją dla kierowców ceniących wygodę i szybkość zarówno na ulicach miejskich, jak i trasach offroadowych. – mówi prezes Runmageddonu, Jaro Bieniecki.

Renault Kadjar to kompaktowy crossover, przystosowany do jazdy w każdym terenie. W jego atletycznej sylwetce kryje się moc i przestronne wnętrze pełne innowacyjnych technologii. Zapewnia maksimum wygody podczas codziennej drogi do pracy oraz podróży za miasto. Dzięki dwóm trybom napędu 4×2 i 4×4 spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagającego kierowcy. Jak każdy Runmageddończyk zwinnie radzi sobie z ekstremalnymi trasami leśnymi, górzystymi, czy przeszkodami: błotem, piaskiem. Panoramiczny dach i elektrochromatyczne lusterko wewnętrzne pozwalają uważnie obserwować każdy ruch i zmiany na drodze, by bezpiecznie dotrzeć do celu. Światła przednie FULL LED Pure Vision dbają o pełną widoczność drogi, jak i pojazdu, a system kontroli martwego pola (BSW) pozwala uniknąć nieplanowanego spotkania z pojazdem na sąsiednim pasie. Dodatkowo, model wyposażony jest w systemy wspierające parkowanie: „Easy Park Assist”, który może wyręczyć kierowcę podczas manewru parkowania, kamerę cofania oraz system wspomagania parkowania przód/tył/bok. Najnowszy model Renault Kadjar w serii limitowanej Runmageddon z całym wachlarzem najnowszych technologii dostępny jest za 86.900 zł.

W ramach współpracy Runmageddon i Renault Polska podjęli się już kilku niecodziennych akcji. Oprócz wprowadzenia do sprzedaży limitowanej serii Renault Kadjar, stworzyli kampanię Renault True Stories, która angażowała pracowników Renault Polska w biegi. Podczas każdej edycji biegu tworzą wspólnie z Runmageddonem i jego partnerami Strefę Expo, proponując widzom innowacyjne i angażujące atrakcje i konkursy. Renault wspiera także Runmageddon swoją niezawodną flotą samochodów z brandingiem charakterystycznym dla marki najbardziej ekstremalnych biegów przeszkodowych w Europie.

O Runmageddonie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W 2017 roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 60 tysięcy osób, a od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 110 tysięcy uczestników.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

O Renault Kadjar

Renault KADJAR, model, który stał się samochodową wizytówką RUNMAGEDDON, to kompaktowy crossover Renault, wyróżniający się atletyczną sylwetką połączoną z atrakcyjnymi, płynnymi liniami nadwozia. Wnętrze zaprojektowane z myślą o potrzebach kierowcy wyróżnia się przestronnością i wysokiej jakości wykończeniem. Auto łączy cechy SUV-a, kombi i hatchbacka, a jednocześnie dysponuje wszelkimi atutami prawdziwego crossovera: możliwością jazdy po każdym rodzaju nawierzchni dzięki napędowi na cztery koła i dużemu prześwitowi wynoszącemu 200 mm, możliwością zmiany konfiguracji wnętrza w intuicyjny sposób oraz bagażnikiem o pojemności 472 dm³ VDA (527 l).

 

 

źródło: PR Consultant

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o