Renault Kangoo z silnikiem Megene RS pod maską

0 173

Renault Kangoo raczej nie jest samochodem, po którym spodziewalibyśmy się sportowych emocji i wysokich osiągów, ale oczywiście od każdej reguły istnieje wyjątek. Ten niepozornie wyglądający model posiada silnik od Megane RS!

Z zewnątrz pojazd wygląda po prostu jak zwyczajne Renault Kangoo i po pierwszym spojrzeniu chyba nikt nie spodziewa się, co tak na prawdę kryje się pod jego maską. Właściciel pojazdu oprócz funkcjonalności ceni sobie jednak mocne wrażenia za kierownicą, dlatego zdecydował się na pewne zmiany. Samochód trafił do warsztatu brytyjskiej firmy tuningowej Monky London, gdzie przeszedł spore modyfikacje.

Z zewnątrz nie zmieniło się wprawdzie nic, ale w tym ciekawym Renault Kangoo wykorzystano elementy dodatkowych dwóch pojazdów. Clio RS o mocy 172 KM użyczyło skrzyni biegów, a turbodoładowany silnik o mocy 225 KM został przeniesiony z Megane RS. Samochód jest prawdziwym sleeperem, czyli pojazdem, który wygląda zwyczajnie, ale kryje pod maską sportowe serce. Na poniższym filmie możecie zobaczyć jak szalone Renault Kangoo radzi sobie podczas jazdy.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o