Francuskie.pl - Dziennik Motoryzacyjny
niezależny dziennik
motoryzacyjny
Brak wyników
temu
  • Wiadomości
    • Stellantis
      • Citroen
      • DS Automobiles
      • Opel
      • Peugeot
      • PSA
      • Stellantis
    • Grupa Renault
      • Alpine
      • Dacia
      • Renault
    • Nissan
    • Różne
  • Testy samochodów
    • Alpine – testy i opinie
    • Citroën – testy i opinie
    • DS – testy i opinie
    • Dacia – testy i opinie
    • Peugeot – testy i opinie
    • Renault – testy i opinie
    • Opel – testy i opinie
    • Stellantis – testy i opinie
  • Przeglądy Prasy
  • Historia motoryzacji
    • Nieznane, niszowe, zapomniane
    • Artykuły o historii motoryzacji
    • Historia Citroena
    • Historia Peugeot
    • Historia Renault
  • Wyprawy
    • Argentyna
    • Australia
    • Brazylia
    • Europa
    • Indie
    • Krym
    • Nowa Zelandia
    • Turcja
    • Tajlandia
    • Wietnam
  • Kontakt
    • REKLAMA
    • Redakcja Francuskie.pl
    • Partnerzy
    • Dla organizatorów zlotów
Francuskie.pl - Dziennik Motoryzacyjny
Brak wyników
temu
Główna Wiadomości

Renault Master „Dużym Vanem Roku” wg What Van? drugi rok z rzędu

Krzysztof Gregorczyk autor Krzysztof Gregorczyk
2025-12-03
w Wiadomości, Renault
Czas czytania 3 minut
68
A A
0
Renault Master Duzym Vanem Roku wg What Van drugi rok z rzedu 1 Wiadomości

Renault Master otrzymał tytuł „Duży Van Roku” podczas gali What Van? Awards 2026, zachowując tytuł z zeszłego roku. Elektryczny Renault Master E-Tech otrzymał „Wysokie wyróżnienie” w kategorii „Van o zerowej emisji”.

Gama Mastera oferuje wszechstronną ładowność, opcje zasilania wieloma źródłami energii oraz zwiększoną użyteczność dla operatorów biznesowych. Renault Master jest na Wyspach dostępny w cenie od 33.500 GBP plus VAT lub w wersji elektrycznej E-Tech od 37.500 GBP plus VAT po uwzględnieniu grantu dla samochodów niskoemisyjnych.

Renault Master po raz kolejny udowodnił swą wiodącą pozycję w swojej klasie, zdobywając nagrodę „Duży Van Roku” po raz drugi z rzędu w prestiżowej gali What Van? Awards 2026.

Renault Master Duzym Vanem Roku wg What Van drugi rok z rzedu 2 Wiadomości

Ponadto, w pełni elektryczny Master E-Tech otrzymał „Wysokie wyróżnienie” w kategorii „Vab o zerowej emisji”, co potwierdza zaangażowanie Renault w zrównoważony transport.

Zwycięzców ogłoszono dziś podczas uroczystej ceremonii w hotelu Hilton London Bankside. Coroczne nagrody przyznawane są najlepszym pojazdom i produktom w różnych kategoriach, które prezentują najnowsze trendy i innowacje, a także firmom i osobom wnoszącym wybitny wkład w sektor lekkich pojazdów użytkowych.

Wręczając nagrodę, James Dallas, redaktor naczelny What Van?, powiedział: „Renault Master jest praktyczny, dopracowany, dobrze prowadzi się na drodze i posiada kabinę zapewniającą komfortowe środowisko pracy. Został zbudowany na platformie multienergetycznej, więc operatorzy mogą znaleźć najlepszego Mastera do swoich zadań”.

Warto przeczytać!

Kiedy zobaczymy w Polsce nowe Renault Twingo? Poznaliśmy datę prezentacji polskiego cennika i premiery w salonach

Najdroższy Renault Captur z LPG w aktualnym cenniku z promocją. Co ma i ile kosztuje?

Nowe Renault Grand Kangoo w limitowanej serii 2026. Tylko 50 szt. każdej z wersji

Renault Master Duzym Vanem Roku wg What Van drugi rok z rzedu 3 Wiadomości

Adam Wood, dyrektor zarządzający i szef Renault Group UK, powiedział: „Zdobycie tytułu Dużego Vana Roku drugi rok z rzędu to fantastyczne potwierdzenie, że Renault Master jest idealnym partnerem. Połączenie wszechstronności, wydajności i możliwości wyboru tradycyjnego lub w pełni elektrycznego układu napędowego czyni go idealnym partnerem dla szerokiej gamy brytyjskich firm”.

Jak dowodzi ta najnowsza nagroda, Renault Master nadal wyznacza standardy w segmencie dużych vanów. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej praktyczności i wydajności, oferuje przestrzeń ładunkową o kubaturze od 11 do 20 metrów sześciennych. Zwiększona ładowność i konstrukcja zorientowana na użytkownika zapewniają operatorom niezrównaną wygodę.

Renault Master Duzym Vanem Roku wg What Van drugi rok z rzedu 4 Wiadomości

Master E-Tech Electric wyposażony jest w silnik elektryczny o mocy 105 kW i momencie obrotowym 300 Nm połączony z akumulatorem o pojemności 87 kWh, co zapewnia zasięg do 455 km (WLTP). Szybkie ładowanie prądem stałym (DC) zapewnia odzyskanie zasięgu 230 km (142 mile) w zaledwie 30 minut, a ładowarka AC o mocy 22 kW w pełni naładuje akumulator od 10% do 100% w niecałe cztery godziny.

Gama Renault Mastera jest dostępna w cenach od 33.500 GBP plus VAT, a Mastera E-Tech od 37.500 GBP plus VAT po uwzględnieniu grantu dla samochodów niskoemisyjnych, oferując firmom wydajne, elastyczne i zrównoważone rozwiązanie dla ich potrzeb transportowych.

Aby uzyskać więcej informacji na temat gamy Renault Mastera, zajrzyj tutaj.

 

 

oprac. Krzysztof Gregorczyk; zdjęcie: Renault

Francuskie.pl w Google News Ustaw Francuskie.pl jako preferowane źródło
Francuskie Samochody Olej do silnika 1.2 PureTech Akcja Lucim
Zapisz się na newsletter
Najciekawsze newsy i testy o francuskich autach — bez spamu. 1–2 razy w tygodniu.
Możesz wypisać się w każdej chwili.

Galeria

Galeria dołączonych zdjęć

Renault Master Duzym Vanem Roku wg What Van drugi rok z rzedu 2 WiadomościRenault Master Duzym Vanem Roku wg What Van drugi rok z rzedu 3 WiadomościRenault Master Duzym Vanem Roku wg What Van drugi rok z rzedu 4 Wiadomości
0 0 głosy
Ocena artykułu
Tagi: Masternagrodaelektryczne RenaultMaster E-TechRenault
Udostepnij25Tweet16Udostepnij4
Krzysztof Gregorczyk

Krzysztof Gregorczyk

Dziennikarz motoryzacyjny i pasjonat francuskiej motoryzacji, od lat związany z redakcją francuskie.pl. Autor największej liczby artykułów i wiadomości publikowanych w serwisie, regularnie relacjonujący wydarzenia branżowe oraz targi motoryzacyjne w kraju i za granicą. Jego testy samochodów należą do najdokładniejszych w polskiej sieci motoryzacyjnej i wyróżniają się dbałością o szczegóły oraz rzetelną oceną użytkową. Miłośnik jazdy po krętych drogach, znany także jako nieustępliwy tropiciel nieścisłości i braku obiektywizmu w prasie motoryzacyjnej.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Komentarze inline
Zobacz wszystkie komentarze

Popularne teraz

  • dacia striker 4 Wiadomości

    Nowa Dacia Striker coraz bliżej salonów. Jakie będzie miała silniki i z kim konkuruje?

    2481 udostępnienia
    Udostepnij 992 Tweet 620
  • Nowy Citroën C5 Aircross II 2026 MAX 145 KM Hybrid oczami Austriaków. Komfort, styl i jedno małe ale.

    1189 udostępnienia
    Udostepnij 476 Tweet 297
  • Jakie nowe samochody Dacia zobaczymy w latach 2026-2027? Silnik ze spalaniem 3,3 litra na 100 km jedną z zapowiedzi

    975 udostępnienia
    Udostepnij 390 Tweet 244
  • Produkcja Dacii mocno w dół. Fabryka w Mioveni wyhamowała w kwietniu 2026

    901 udostępnienia
    Udostepnij 360 Tweet 225

Testy samochodów

017. Szybki test Renault Megane R.S. IV zima Wiadomości
Testy

Test: Renault Megane R.S. IV zimą. Niesamowity hot-hatch o mocy 300 KM. Opinie, wady, zalety, plusy, minusy, spalanie.

autor Krzysztof Gregorczyk
2021-03-14
citroen e berlingo 3 scaled Wiadomości
Citroën - testy i opinie

Test: Citroën e-Berlingo M, czyli tak wygląda wzorowy elektryczny kombivan. A jak się nie podoba, to kupcie wersję z dieslem. Opinie, wady, zalety, plusy, minusy, spalanie.

autor Tomasz Nowicki
2022-03-09
22. Nowy Peugeot 408 – pierwsza jazda Wiadomości
Testy

Test: Nowy Peugeot 408 – pierwsza jazda

autor Krzysztof Gregorczyk
2023-04-27
renault trafic spaceclass 2022 1 2 scaled Wiadomości
Renault - testy i opinie

Test: Renault Trafic Spaceclass 2.0 dCi 170 KM EDC. Szybki bezpieczny. Opinie, wady, zalety, plusy, minusy, spalanie.

autor Małgorzata Kozikowska
2022-12-04
DSC 0907 Wiadomości
Citroën - testy i opinie

Test: Citroën e-C4 kontra Opel Mokka-e – elektryk z Francji czy Niemiec? Opinie, wady, zalety, plusy, minusy, zużycie energii.

autor Małgorzata Kozikowska
2021-05-16

Najnowsze komentarze

  • Arek - Jakie nowe samochody Dacia zobaczymy w latach 2026-2027? Silnik ze spalaniem 3,3 litra na 100 km jedną z zapowiedzi
  • Krzysztof Gregorczyk - Francuskie premium na polskich drogach: DS Automobiles z 38-procentowym wzrostem sprzedaży w Polsce
  • Łukasz - Francuskie premium na polskich drogach: DS Automobiles z 38-procentowym wzrostem sprzedaży w Polsce
  • Jasiek - Nowa Dacia Striker coraz bliżej salonów. Jakie będzie miała silniki i z kim konkuruje?
  • Zdzisław - Nowa Dacia Striker coraz bliżej salonów. Jakie będzie miała silniki i z kim konkuruje?
  • Gliwiczanin z Tychów - Stellantis dołącza do elitarnego klubu produkcji. Koncern chce wycisnąć z fabryk jeszcze więcej
  • Gliwiczanin z Tychów - Stellantis dołącza do elitarnego klubu produkcji. Koncern chce wycisnąć z fabryk jeszcze więcej
  • Reklama
  • Redakcja Francuskie.pl
  • Kontakt
  • Współpraca
  • Organizujesz zlot?

Francuskie samochody
Francuskie.pl - Dziennik Motoryzacyjny. Piszemy o markach Alpine | Citroen | Dacia | DS Automobiles | Fiat | Jeep | Nissan | Opel | Peugeot | PSA | Renault | Stellantis. Copyright © 2004 - 2024 Francuskie.pl. wydawca LiveLink sp.z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie części lub całości bez zgody wydawcy zabronione.
Kontakt w sprawie reklamy: [email protected]
Kontakt z redakcją: [email protected]

Witam ponownie!

Zaloguj się

Zapomniane hasło?

Odzyskaj hasło

Wpisz nazwę użytkownika lub adres by uzyskać hasło

Zaloguj się
Brak wyników
temu
  • Reklama
  • Wiadomości
    • Renault
    • Citroen
    • Peugeot
    • Różne
    • Opel
    • DS Automobiles
    • Stellantis
    • Dacia
  • Testy
    • Alpine – testy i opinie
    • Citroën – testy i opinie
    • Dacia – testy i opinie
    • DS – testy i opinie
    • Peugeot – testy i opinie
    • Opel – testy i opinie
    • Renault – testy i opinie
    • Stellantis – testy i opinie
  • Historia
    • Nieznane, niszowe, zapomniane
    • Artykuły o historii i motoryzacji
    • Historia Citroena
    • Historia Peugeot
  • Wyprawy
    • Australia
    • Brazylia
    • Europa
    • Indie
    • Krym
    • Nowa Zelandia
    • Rumunia Dacią Duster
    • Turcja
  • Używane
  • Przegląd Prasy
wpDiscuz
0
0
Skomentuj, podziel się swoją opiniąx
()
x
| Odpowiedz