Renault oferuje bonus 6.000 euro na modele elektryczne w Niemczech

0 644

Klienci, którzy decydują się na zakup elektrycznego Renault w Niemczech, mogą liczyć na premię ekologiczną. Bonus w wysokości 6.000 euro dotyczy modeli Zoe, Kangoo Z.E. i Master Z.E.

„Jako lider na rynku samochodów elektrycznych w Niemczech, ułatwiamy proces zakupu dla naszych klientów – Renault oferuje teraz bonus w wysokości 6000 euro” – powiedział szef niemieckiego oddziału francuskiej marki, Uwe Hochgeschurtz. – „Opóźnienie w podwyższeniu premii rządowej jest dla nas nie do zaakceptowania. Renault działa szybciej niż polityka” – wyjaśnia Hochgeschurtz.

Premia w wysokości 6.000 euro składa się z obecnie obowiązującej premii środowiskowej Federalnego Urzędu Gospodarki i Kontroli Eksportu w wysokości 2.000 euro oraz dodatku Renault, który wzrósł do 4.000 euro. Zwiększenie finansowania przez francuską markę w Niemczech ma zastosowanie do momentu wejścia w życie podwyższonej premii rządowej.

Renault ZOE z bonusem elektrycznym w wysokości 6.000 euro jest dostępne na rynku niemieckim od 15.330 euro (brutto). W przypadku elektrycznego samochodu dostawczego Kangoo Z.E., cena podstawowa zmniejszyła się dzięki premii do 14.820 euro netto. Z premii mogą skorzystać również klienci decydujący się na Mastera Z.E. Cena modelu z bonusem wynosi 53.900 euro netto.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o