Chat with us, powered by LiveChat

Renault otwiera salon w Nepalu

0 15

Jak już pisaliśmy, Renault wchodzi na rynek Nepalu i rozpoczyna sprzedaż dwóch modeli – Kwida i Dustera. Prezydent Nepalu, Pushpa Kamal Dahal pogratulował Sumitowi Sawhneyowi, dyrektorowi zarządzającemu marki, udanej premiery i zaoferował wsparcie dla rozwoju biznesu.

renault-nepal-1

Prezydent Nepalu gratuluje szefowi Renault

Pierwszy salon marki powstał w Katmandu, stolicy Nepalu. Zbudowano go według koncepcji Renault Store, we współpracy z Vishal Group. Oferowane w salonie Kwid i Duster są produkowane w Indiach. Wybór nie jest przypadkowy, hatchback i SUV to najszybciej rosnące segmenty rynku motoryzacyjnego w Nepalu.

Budżetowy Kwid będzie dostępny z silnikiem o pojemności 799 cm³ i mocy 54 KM. W wyposażeniu znajdą się między innymi dostęp bezkluczykowy i poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, a także klimatyzacja. Model Duster będzie dostępny z silnikiem benzynowym i dwoma dieslami. Jednostka benzynowa ma 1,6 litra pojemności i moc 102 KM oraz 148 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Silnik wysokoprężny dostępny będzie w dwóch wersjach: 85 KM z maksymalnym momentem obrotowym 200 Nm i 110 KM z 245 Nm momentu obrotowego. W opcji będzie można zamówić automatyczną skrzynię biegów i oczywiście napęd 4×4.

W Nepalu mieszka blisko 30 milionów osób. Renault planuje zdobyć pozycję jednego z liderów rynku. Kluczem do sukcesu ma być niska cena i odpowiednie plasowanie samochodów w chętnie wybieranych przez klientów segmentach.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o