Chat with us, powered by LiveChat

Renault Talisman, Espace i Koleos z rabatem 10 tys. euro, ale jest warunek

1 149

Niemiecki odział Renault wydłużył promocję na zakup samochodu z rabatem do 30 czerwca. Warunkiem skorzystania z oferty jest oddanie starego samochodu z silnikiem Diesla. Klienci mogą zamówić Renault Talisman, Espace i Koleos w cenie 10 tys. euro niższej.

Renault w Niemczech przedłużyło ofertę na zakup nowego samochodu z rabatem do 30 czerwca 2019 roku. Klienci mogą zamówić model tańszy nawet o 10 tys. euro. Warunkiem skorzystania z promocji jest oddanie do salonu swojego starego pojazdu (niekoniecznie marki Renault) napędzanego silnikiem wysokoprężnym spełniającym normy emisji Euro 1, Euro 2, Euro 3, Euro 4, a także Euro 5, która została wprowadzona w 2011 roku. Wielkość premii zależy od wartości nowego pojazdu. Dla Renault Talisman, Espace lub Koleos przyznawany jest największy rabat za wymianę starego pojazdu z dieslem, który wynosi 10 tys. euro.

Jeśli klient zdecyduje się na Renault Zoe, może otrzymać oprócz 5 tys. euro premii na zakup modelu elektrycznego, także rabat na wymianę pojazdu z silnikiem wysokoprężnym w wysokości 3 tys. euro. Renault Zoe po rabacie kosztuje 13.900 euro (plus miesięczny wynajem baterii od 59 euro).

W przypadku modeli takich jak: Renault Mégane, Kadjar i Scénic obowiązuje premia w wysokości 6 tys. euro. Jeśli klient zamówi nowe Renault Captur, premia wyniesie  4 tys. euro, a przy zakupie Clio jest to 3 tys. euro. Na najmniejszy model Twingo można otrzymać do 2 tys. euro rabatu.

Źródło: Renault.de

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Prawda Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Prawda
Gość
Prawda

Auta z paliwem na abonament – oto cel lobby samochodowego.