Chat with us, powered by LiveChat

Renault Triber – galeria

3 669

Renault Triber wzbudził Wasze duże zainteresowanie, choć – podobnie jak Kwid – nie będzie oferowany w Europie. Niemniej jednak to ciekawa konstrukcja i nic dziwnego, że świat obserwuje ten model od samego początku. Siedmiomiejscowe auto o długości czterech metrów – czy to w ogóle może się udać? Tak, może, gdy do pracy zabiorą się Francuzi!

Renault Triber pokazuje, że na tak małym odcinku można zmieścić silnik, skrzynię biegów i całkiem funkcjonalną przestrzeń pasażerską. Na zdjęciach poniżej zobaczyć możecie różne warianty zagospodarowania wnętrza. Różne układy foteli. Ten niewielki samochód pozwala na naprawdę różne zastosowania.

Jesteśmy przekonani, że odbiorcy na rynkach wschodzących polubią ten samochód. Renault Triber pozwoli zmotoryzować kolejne rodziny w krajach rozwijających się. To szansa na zakup może niedużego, za to bardzo funkcjonalnego nowego samochodu. O przyzwoitym poziomie bezpieczeństwa, bez porównania lepszym, niż na przykład używane w tych krajach jednoślady. Którymi w dodatku standardowo nie da się przewieźć całej rodziny, choć Internet pełen jest zdjęć dowodzących, że to jednak możliwe ;-)

Renault Triber stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Zapewne pójdzie śladami znakomicie przyjętego Kwida i szybko stanie się bestsellerem. Czego mu szczerze życzymy!

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: Renault

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
PawełPawełMarcin ( ten wiecie który) Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin ( ten wiecie który)
Gość
Marcin ( ten wiecie który)

Też ma zero gwiazdek w testach zderzeniowych jak kwid?

Paweł
Gość
Paweł

Widać w Indiach nie przejmują się jakimiś gwiazdkami…

Paweł
Gość
Paweł

Czyżby forpoczta nowej Dacii Lodgy?