Renault Zity – już w marcu 500 egzemplarzy Zoe w Paryżu

0 216

W marcu na ulice Paryża wyjedzie 500 egzemplarzy Renault Zoe. Pojazdy będą dostępne na minuty w ramach nowej usługi o nazwie ZITY.

ZITY jest usługą car-sharingu, która została uruchomiona w grudniu 2017 roku w Madrycie i Hiszpanii w ramach współpracy firm Renault i Ferrovial. Teraz ZITY będzie dostępne także w stolicy Francji. Już w marcu na ulice Paryża wyjedzie 500 egzemplarzy Renault Zoe.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

ZITY – jak to działa? Samochody są dostępne na minuty, siedem dni w tygodniu i o dowolnej porze dnia i nocy, co pozwala na elastyczny czas rezerwacji. Dostępność pojazdów oraz ich lokalizację można łatwo sprawdzić za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfon.

Każdy egzemplarz Renault Zoe wyposażono w kamerę cofania, czujniki parkowania, GPS oraz ekran dotykowy i tempomat. Niektóre pojazdy posiadają foteliki dla dzieci. Ich dostępność można sprawdzić w aplikacji. Aby dokonać rezerwacji wystarczy kilka chwil i kilka kliknięć. Aby zakończyć wynajem wystarczy zaparkować Zoe w dowolnym miejscu na terenie Paryża i zamknąć pojazd.Renault Zoe - ZITY

Samochody będą rozmieszczone w różnych częściach miasta na tradycyjnych miejscach parkingowych. ZITY oferuje różne stawki w zależności od czasu wynajmu: za minutę, godziny (4 godziny, 8 godzin, 24 godziny) lub w kredycie czasowym z „pakietami ekonomicznymi”. Nie ma żadnych opłat abonamentowych ani rejestracyjnych. Dzięki opcji „stand-by” ZITY umożliwia utrzymanie preferencyjnego kosztu wynajmu, gdy trzeba na chwilę zaparkować.

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o