Renaultoloog Festival 2018 – raj dla miłośników Renault

0 12

W miniony weekend 15-16 września odbył się Renaultoloog Festival 2018, który jest prawdziwym rajem dla fanów marki Renault. Zresztą sami zobaczcie, otrzymaliśmy mnóstwo zdjęć od Artura, który na imprezę wybrał się swoją „babacią” Renault 25.

Renaultoloog Festival jest międzynarodową imprezą, która gromadzi samochody marki Renault, Alpine, Saviem, Mack i Dacia. Tegoroczna edycja zlotu odbyła się w miniony weekend w Kronenberg, w Holandii. Na miejscu można było podziwiać pojazdy osobowe, sportowe, dostawcze a także ciężarówki, ciągniki rolnicze i kampery, zarówno starsze, nowsze jak i zabytkowe egzemplarze. Nie brakowało Renault R4, R5, R5 Turbo, R17, R19, R25, Estafette i wielu, wielu innych ciekawych przedstawicieli marki spod znaku diamentu. Wystawione zostały również modele Alpine A310, A610 a także A110 zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej wersji.

Odwiedzający Renaultoloog Festival mieli możliwość zakupu akcesoriów związanych z ulubionymi markami, miniatur części, książek oraz gadżetów. Impreza odbywa się cyklicznie co dwa lata. W tym roku była to czwarta edycja.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o