Rower Rider The Citroënist By Martone – niezwykłe połączenie stylu z mobilnością

0 4

Citroën przedstawił ekskluzywny rower „Rider The Citroënist by Martone” na Salonie Samochodowym w Genewie.

Rower jest uzupełnieniem SpaceTourer The Citroënist Concept – nowoczesnego, pełnego charakteru vana inspirowanego poczuciem wolności i wspólnoty.

Rower został opracowany we współpracy z Martone Cycling i nawiązuje do stylistyki concept-caru. Jest dostępny na www.lifestyle.citroen.com

Na Salonie Samochodowym Genewa 2019, Citroën zaprezentował limitowaną edycję roweru Rider The Citroënist by Martone, który łączy funkcjonalność z komfortem użytkowania. Projekt czerpie z know-how partnera, firmy Martone Cycling, która ma bogate doświadczenie w dziedzinie „mobilności stylowej”.

Rider The Citroënist by Martone jest trwałym i wygodnym środkiem lokomocji. Jego kolorystyka została zapożyczona z prototypu niezwykłego kampera SpaceTourer The Citroënist Concept, który miał światową premierę na stoisku marki podczas genewskiego salonu. Kolory roweru to głównie biel (rama, siodełko i kierownica) i czerń (koła) w połączeniu z czerwonym łańcuchem napędu, który jest znakiem firmowym Martone Cycling.

SpaceTourer The Citroënist Concept jest wierny 100-letniej historii marki Citroën, która zawsze starała się być bliska rzeszom klientów i dąży do zapewnienia im mobilności i swobody podróżowania. Prototyp kampera został stworzony na bazie modelu SpaceTourer. Oferuje specjalnie zaaranżowane wnętrze, które opracowała firma Pössl, producent i dystrybutor modelu Campster. Kamper ma miejsce do spania dla dwóch osób, umożliwia przewóz roweru(ów) i jest wyposażony w skomunikowane biuro pokładowe. Prototyp odzwierciedla dynamikę działania marki Citroën w segmencie kamperów.

Estetyczny i praktyczny rower Rider The Citroënist by Martone jest doskonałym dodatkiem dla właścicieli samochodów, którzy chcą sobie zapewnić inny rodzaj mobilności i przyjemność z jazdy. Podczas genewskiego salonu wraz z prototypem SpaceTourer The Citroënist Concept prezentowane były dwa rowery, które można przewieźć po zamocowaniu dwóch szyn umieszczonych w podłodze, pomiędzy multimedialnym biurem a tylnymi fotelami.

Biała rama roweru Rider The Citroënist by Martone jest zbudowana ze stopu stali i aluminium i waży zaledwie 12 kilogramów. Czarne koła o wymiarach 700 x 32 mm wyposażono w piasty z nierdzewnej stali i czarne opony, które są odporne na przebicia, aby bez obaw móc poruszać się po ulicach miasta. Wysokiej jakości 3-biegowa przerzutka firmy Sturmey-Archer jest sterowana ręcznie i umożliwia rowerzyście płynną, wygodną jazdę. Logo The Citroënist znajduje się na siodełku i na poziomej rurze ramy obok logo Martone Cycling. Natomiast logo Citroën Origins, opracowane na stulecie marki, znajduje się centralnie na kierownicy.

Rower Rider The Citroënist by Martone jest dostępny w dwóch rozmiarach ramy (52 cm i 56 cm). Jest przeznaczony do codziennej i rekreacyjnej jazdy. Wraz z prezentacją roweru Citroën wykracza poza dotychczas przyjęte pojęcie prototypu. Klienci będą mogli składać zamówienia na rower, będący synonimem pełnej mobilności, bezpośrednio na stoisku lub poprzez www.lifestyle.citroen.com. Cena roweru to 950 euro lub 1000 franków szwajcarskich (brutto bez kosztów dostawy).

Citroën

Citroën jest od 1919 r. producentem szerokiej gamy samochodów. To marka popularna w najlepszym znaczeniu tego słowa. Jej podstawowym źródłem inspiracji są ludzie i ich styl życia. Świadczy o tym hasło „Inspired By You” i oferta samochodów łączących unikatowy design i wzorcowy komfort. Citroën wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów między innymi poprzez stronę internetową Citroën Advisor czy miejski concept store „La Maison Citroën”. W 2018 roku Citroën sprzedał 1,05 miliona samochodów w ponad 80 krajach.

Martone Cycling

Martone Cycling Co. stworzyli Lorenz Martone i David Thomas w 2013 roku. Jest to marka stylowych, designerskich rowerów. Rowery marki to coś więcej niż zwykły środek transportu – to sposób odważnego wyrażania własnego stylu i osobowości. Są to rowery doskonale przystosowane do miejskiej jazdy i produkowane z pasją. Wszystkie modele wyróżnia czerwony łańcuch i 3-biegowa przerzutka marki Sturmey-Archer.
Rowery i akcesoria Martone Cycling dodają szyku waszym codziennym przejażdżkom. Są dostępne przez internet oraz u wyłącznych dystrybutorów w Europie i w Stanach Zjednoczonych.
www.martonecycling.eu

 

 

źródło: Citroën Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecmy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o