Chat with us, powered by LiveChat

Spotkanie Peugeot 508 Club Polska – pogoda i frekwencja dopisały

3 105

W miniony weekend odbyło się spotkanie Peugeot 508 Club Polska. Zarówno pogoda, jak i frekwencja dopisały. Jedną z atrakcji były jazdy testowe nowym 508.

W dniu 18 maja 2019 r na terenie Pałacu w Walewicach w powiecie Łowicz odbyło się spotkanie Peugeot 508 Club Polska. Grupa sympatyków francuskiego modelu powstała 4 lutego 2017 roku. Klub ma na celu zgromadzenie jak największej liczby osób, które  posiadają Peugeot 508 w różnych wersjach i z różnymi jednostkami napędowymi. Ponadto umożliwia dzielenie się swoimi doświadczeniami i problemami, członkowie odpowiedzą na wszelkie pytania związane z samochodem i pomagają sobie nawzajem. Aktualnie jest 2839 członków klubu, ale grupa nieustannie się rozrasta.

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń na temat pojazdu, a także integracji osób, które łączy zamiłowanie do pięknego Peugeota. Zarówno klubowicze jak i pogoda nie zawiedli, co możemy zobaczyć na zdjęciach prezentujących licznie przybyłe 508-ki. Odbyła się także prezentacja pięknego nowego Peugeot 508 połączona z jazdą testową. Samochód został udostępniony przez Pana Marcina, Dyrektora Handlowego firmy AT GARAGE spółka z o.o. Autoryzowanego Dealera Peugeot w Łodzi. Salon znajduje się przy ul. Strykowska 131.

Bardzo dziękujemy Konradowi za nadesłanie zdjęć.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
3 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
3 Autorzy komentarzy
MarioPiotr001Anatol Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anatol
Gość
Anatol

„Ponadto umożliwia dzielenie się swoimi doświadczeniami i problemami, członkowie …”

Przecież to nie 307ka, żeby trzeba dzielić się problemami…współczesnych francuskich to nie dotyczy!

Piotr001
Gość
Piotr001

Nowe 508 SW w salonach, a na portalu o tym cisza?

Mario
Gość
Mario

Szkoda, że tak udane w poprzednim wydaniu 508, aktualnie staje się autem niszowym. Być może to celowy zabieg marki, z założenia w sprzedaży może będzie tylko nowe 208 i 2008 – reszta ma stanowić tło w ofercie.