Sprzedaż Loganów na świecie przekracza oczekiwania Renault

0 4

We Francji, gdzie najdłużej czeka się na Logana, samochód w wersji podstawowej wyceniony jest na 7500 euro. Najlepiej wyposażony Logan kosztuje już 8500 euro a w kolejce na wszystkie wersje oczekuje ponad 5 tysięcy klientów. Także w Polsce auto zostało dobrze przyjęte, o czym pisaliśmy wcześniej.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Do końca tego roku Renault planuje uruchomić kolejne fabryki w Maroku, Kolumbii oraz Rosji i wprowadzić Logana do sprzedaży w około 30 krajach, także w Europie Zachodniej. W 2006 roku fabryka ma powstać w Iranie a w Indiach w 2007. Rozważane są także Chiny. Celem postawionym przez firmę jest osiągnięcie miliona sprzedanych aut w ciągu najbliższych 5 lat, do roku 2010.

Więcej informacji

 • Sprzedaż Logana w Polsce

  Galeria

  Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
 • Może ci się spodobać również
  avatar
    Subskrybuj  
  Powiadom o
  gość
  Gość
  gość

  Gdyby ten samochód kosztował u nas 5 tysięcy euro, to byłby hit rynkowy.

  gość
  Gość
  gość

  A czy cena 27.000 złotych za pełnowymiarowe 5 ososbowe auto z ponad 500 litrowym zbiornikiem uważasz za zbyt wygórowaną?? Chevrolet Spark uważany za wielki hit kosztuje od 29.000 złotych… Poza tym ja za Logana 1.6 Laureate Pioneer w metaliku dałem 33.900 złotych a gdyby skonfigurować sobie taki samochód we Francji, to kosztowałby 9.700 Euro. Wniosek? W Polsce jeszcze wcale nie jest tak źle…

  Pozdrawiam!
  Dj Brabus
  Logan Driver

  gość
  Gość
  gość

  Poprawka: z 500 litrowym bagażnikiem oczywiście… :))

  Pozdr.
  DJ Brabus