Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault na Torze Modlin

0 24

Od maja szkolenia Szkoły Bezpiecznej Jazdy Renault będą odbywać się w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Modlin. Do dyspozycji kursantów będzie tor z 6 niezależnymi modułami treningowymi, na które składają się 4 płyty poślizgowe o łącznej powierzchni 3.900 m2 i 2 place manewrowe.

Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault to pierwsza markowa szkoła doskonalenia techniki jazdy Renault na świecie. Celem jej działalności jest stałe zwiększanie bezpieczeństwa na polskich drogach poprzez szkolenie kierowców i szeroko zakrojone działania edukacyjne.

Od maja Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault będzie oferować szkolenia w najnowocześniejszym Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy w Polsce, który spełnia najwyższe europejskie standardy. Tor Modlin zlokalizowany jest 36 km od centrum Warszawy.

Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault

Renault, jako producent jednych z najbezpieczniejszych samochodów, od początku swej działalności w Polsce angażuje się w poprawę bezpieczeństwa na polskich drogach. Już od 15 lat Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault jest ważnym elementem tych działań. Jej celem jest kompleksowe doskonalenie techniki jazdy, kształtowanie prawidłowych nawyków oraz propagowanie odpowiedzialnych zachowań na drodze. Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault przeszkoliła już blisko 30 tys. kierowców, w tym pracowników 390 firm.

Tor szkoleniowy

Szkolenia odbywają się w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Modlin wyposażonym w 4 płyty poślizgowe: płyta mała, szarpak, okrąg oraz wzniesienie. Taka infrastruktura pozwala w bezpiecznych warunkach odwzorowywać sytuacje, które mogą spotkać kierowcę w ruchu drogowym. Do dyspozycji klientów jest także nowoczesny budynek z salami wykładowymi, gdzie prowadzona jest teoretyczna cześć kursu.

Szkolenia

Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault prowadzi kompleksowe szkolenia w zakresie bezpiecznej jazdy. Uczestnicy zdobywają umiejętności z dziedziny zapobiegania niebezpiecznym sytuacjom na drodze (tzw. jazda defensywna), panowania nad pojazdem w różnych warunkach drogowych (szkolenia prowadzone na torze szkoleniowym z użyciem płyt poślizgowych) i technik jazdy ekonomicznej (ekojazda/ecodriving).

 

Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault to pierwsza markowa szkoła doskonalenia techniki jazdy Renault na świecie. Szkoła działa na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Tor Modlin. W ofercie szkoły znajdują się kursy dla klientów indywidualnych i flotowych, program dla kierowców samochodów dostawczych, kurs jazdy defensywnej, czyli szkolenie z techniki bezpiecznej jazdy w realnym ruchu drogowym, kurs jazdy ekonomicznej, warsztaty z psychologami ruchu drogowego oraz szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Szkoła dysponuje torem szkoleniowym wyposażonym w 4 płyty poślizgowe o łącznej powierzchni 3.900 m2  (płyta mała, szarpak, okrąg oraz wzniesienie).

Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault jest członkiem Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego i Polskiego Stowarzyszenia Motorowego Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy.

Szczegóły: szkolabezpiecznejjazdyrenault.pl

 

 

źródło: Renault Polska

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o