Szkolenie nauczycieli ZSS Gdańsk z systemu Renault CAN CLIP

0 168

Nauczyciele Zespołu Szkół Samochodowych w Gdańsku przeszli szkolenie z obsługi systemu diagnostycznego Renault CAN CLIP, który jest wykorzystywany autoryzowanych serwisach Renault i Dacia na całym świecie.

Renault Zdunek ponownie pomaga Zespołowi Szkół Samochodowych w Gdańsku. W czerwcu dealer francuskiej marki przekazał do celów szkoleniowych dwa samochody: Renault Vel Satis oraz Megane Cabrio ze sztywnym rozkładanym dachem, a także dwa silniki i skrzynię biegów. Uczniowie mogą korzystać z materiałów od początku roku szkolnego 2019/2020.

zdj.: moto3m.pl

Firma Renault Zdunek ponownie włączyła się do działań dydaktycznych. Na początku stycznia 2020 roku przy współpracy mgr. inż. Jana Kuldanka dealer zorganizował szkolenie dla nauczycieli gdańskiej samochodówki z systemu diagnostycznego Renault CAN CLIP. Program jest wykorzystywany m.in. do odczytu parametrów, błędów, zmiany konfiguracji, czy aktywowaniu dodatkowych funkcji pojazdów. Z systemu korzystają autoryzowane serwisy marek Renault i Dacia na całym świecie. Wykład poprowadził Maciej Fusiewicz.

Poniżej możecie zobaczyć film z przekazania materiałów dydaktycznych uczniom ZSS Gdańsk w czerwcu ubiegłego roku.

Źródło: moto3m.pl

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o