Tak wygląda nowy Renault Captur 2020! Mamy zdjęcie

0 3 534

Renault umieściło zdjęcia drugiej generacji Captura w bazie certyfikacyjnej chińskiego ministerstwa transportu. Dzięki temu wiemy już jak będzie wyglądał nowy Captur, który za niecały rok pojawi się w salonach.

Zwracają uwagę charakterystyczne nowoczesne światła, zmieniona maska, bardziej ostre kształty z przodu, wąskie światła z tyłu i większe nadwozie. Samochód nieco urósł. Nowy Renault Captur wykorzystuje tę samą podstawową platformę co najnowszy Clio i jest o 141 mm dłuższy, szerszy o 19 mm i o 27 mm wyższy niż pierwsza generacja. Dodano też 32 mm do rozstawu osi.

Długość samochodu wynosi 4.263 mm, szerokość 1.797 mm, wysokość 1.593 mm a  rozstaw osi: 2.638 mm. Chiński wariant Captura  będzie dostarczany z tym samym silnikiem o pojemności 1.3 litra, co poprzednia generacja, o mocy 133 KM (100 kW) lub 159 KM (120 kW), w zależności od wersji wyposażenia. Samochód będzie produkowany w Chinach na rynek krajowy ale bardzo zbliżona wersja będzie też produkowana w Europie.

Ciekawe jest jeśli chodzi o wyposażenie. Nowy Renault Captur będzie oferował niespotykane do tej pory w swojej klasie rozwiązania, związane z autonomiczną jazdą i wspomaganiem kierowcy.

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o