Total ogłasza konkurs Startupper Roku – młode talenty poszukiwane

0 35

Firma Total ogłosiła konkurs Startupper Roku, który daje dużą szansę młodym, zdolnym przedsiębiorcom oferującym innowacyjne produkty i technologie. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 50.000 zł, wsparcie ekspertów oraz pomoc w kampanii reklamowej.

Startupper Roku – co to takiego?

Startupper Roku to konkurs organizowany przez firmę Total, który ma na celu znalezienie młodych talentów z najróżniejszych dziedzin. Konkurs został zapoczątkowany w 2015 roku w Afryce, gdzie spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. Złożono 11 tys. wniosków z czego zrealizowano 52 projekty. W tym roku program został rozszerzony, obejmie 60 krajów w tym również Polskę. Najnowsza edycja Startuppera Roku została zainaugurowana na konferencji firmy Total, która odbyła się w Warszawie. Jak mówi Benoit Pimont, dyrektor generalny Total Polska konkurs został zorganizowany ponieważ „Ambicją Total jest przyspieszenie pojawiania się nowych produktów i technologii na rynku”.

Kto może zgłaszać się do konkursu?

Program dotyczy projektów z różnych sektorów, które istnieją nie dłużej niż 2 lata i obejmuje właścicieli przedsiębiorstw w wieku poniżej 35 lat. Uczestnik musi być obywatelem kraju, w którym  dokonuje zgłoszenia. Jury będzie oceniało zgłoszenia pod względem: innowacyjności, wpływu na środowisko lokalne i społeczeństwo oraz wykonalności i potencjału rozwojowego.

Jaka jest nagroda?

Zwycięzca programu Startupper Roku otrzyma 50.000 zł, wparcie ze strony ekspertów oraz pomoc w kampanii reklamowej swojego produktu. Laureat pierwszego miejsca powalczy również ze zwycięzcami z całego świata o jedną z sześciu nagród dla „Wielkiego Regionalnego Zwycięzcy” . Drugie i trzecie miejsce zostaną nagrodzone kwotą 30.000 oraz 20.000 zł.

Więcej kobiet

Nowa edycja Startuppera daje szansę, przedsiębiorczym młodym kobietom i chce szczególnie skłonić do składania wniosków panie o czym przekonywała podczas konferencji w Warszawie kierowca rajdowy, Klaudia Podkalicka. W konkursie zostanie wyłoniona Przedsiębiorcza Kobieta Roku.

Rejestracja będzie możliwa od 9. października poprzez stronę internetową: http://startupper.total.com/. Kandydaci będą mieli czas na wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 13. listopada. Partnerami konkursu firmy Total są: Francusko – Polska Izba Gospodarcza, Startup Poland, Ambasada Francji w Warszawie oraz Microsoft.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o