Chat with us, powered by LiveChat

Trzy nagrody dla Citroëna w plebiscycie DieselCar & EcoCar

0 75

Okazuje się, że nie tylko w Rosji można w maju zostać najlepszym minivanem roku. Citroën właśnie zdobył trzy z ważne wyróżnienia na rynku brytyjskim w plebiscycie magazynu DieselCar & EcoCar „Top 50”. Nowy Citroën C5 Aircross SUV otrzymał tytuł „Car of the Year” i „Best Medium SUV”, a Grand C4 SpaceTourer sięgnął po nagrodę „Best Medium MPV” po raz czwarty z rzędu.

Niedawno wprowadzony na rynek flagowy Citroëna – SUV Citroën C5 Aircross – został uznany za „Samochód Roku” i „Najlepszy Średniej Wielkości SUV” w 2019 roku w rankingu „Top 50” magazynu DieselCar & EcoCar.

Nowy SUV C5 Aircross wywarł wrażenie na sędziach dzięki wyjątkowemu, przyjaznemu rodzinom wzornictwu, licznym opcjom personalizacji i wyjątkowemu komfortowi dostarczanemu przez fotele Advanced Comfort i system zawieszenia Progressive Hydraulic Cushion®.

Nowy SUV Citroën C5 Aircross sięgnął również tytuł „Najlepszy Średniej Wielkości SUV”, zdobywając uznanie za najlepszą w swojej klasie przestrzeń bagażową i modułowość wnętrza, dzięki trzem niezależnie regulowanym tylnym siedzeniom.

Ponadto wielokrotnie nagradzany Grand C4 SpaceTourer został uznany za „Najlepszy Średni MPV” już czwarty rok z rzędu. Aby uzupełnić listę kontrolną Citroëna, C4 Cactus zajął 30. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Ranking „Top 50” przedstawia najlepsze i najbardziej udane samochody oferowane w sprzedaży w Wielkiej Brytanii w tym roku. Zwycięzcy są wybierani za pomocą rygorystycznego i wszechstronnego systemu punktacji, aby zagwarantować, że czołowe modele będą naprawdę najlepszymi samochodami w każdym segmencie.

Z przyjemnością ogłaszamy nowego Citroëna C5 Aircross zdobywcą tytułów Samochód Roku  i Najlepszy Średniej Wielkości SUV w tegorocznej edycji nagród DieselCar & EcoCar” – powiedział Ian Robertson, redaktor i wydawca magazynu DieselCar & EcoCar. – „Znany ze swoich aut miejskich i MPV, Citroën ma obecnie światowej klasy SUV-a w swojej ofercie. Zgodnie z programem Citroën Advanced Comfort®, francuski producent zapewnił także wyjątkowe zawieszenie i ultra-komfortową konstrukcję siedzeń, aby umożliwić wygodną jazdę po wyboistych drogach. Istnieje wiele opcji personalizacji, które powinny zaspokoić gusta każdego właściciela, a elastyczne tylne siedzenia oznaczają, że można dostosować przestrzeń bagażową z 580 do 720 litrów. Ponieważ SUV-y nadal przyciągają wyobraźnię publiczności, więc nie ma się co dziwić, że C5 Aircross który rządzi rankingu Top 50 w DieselCar & EcoCar w 2019 roku”.

Jesteśmy zaszczyceni, że nowy SUV C5 Aircross został uznany Samochodem Roku na tak prestiżowej liście samochodów. Uznanie trzech modeli z naszej oferty w Top 50 jest dla nas wielkim osiągnięciem. Nowy C5 Aircross to SUV nowej generacji, który uzupełnia nowo przekształconą gamę Citroëna. Jesteśmy dumni z projektowania modeli, które są inspirowane przez naszych klientów, dlatego komfort, personalizacja i modułowość są dla nas tak ważne. Cieszymy się, że ciężka praca zespołu projektantów Citroëna przynosi wymierne korzyści” – powiedziała Souad Wrixen, dyrektorka marketingu Citroën UK.

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcia: Citroën UK

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o