Używany Renault Kadjar jest najbardziej poszukiwanym samochodem w tym kraju

1 102

Używany Renault Kadjar jest najbardziej poszukiwanym używanym samochodem i sprzedaje się najszybciej ze wszystkich wystawionych aut, wynika z badań, których wyniki przedstawił Auto Trader w Anglii za rok 2018. Od momentu wystawienia na sprzedaż do momentu finalizacji transakcji mijało zaledwie 17 dni. To rekordowy wynik na tle innych samochodów. I dobra wiadomość dla tych, którzy planują jego zakup.

SUVy w natarciu

Renault Kadjar to SUV, który jest obecnie najmodniejszych i najbardziej popularnym typem nadwozia a liczba tych samochodów ciągle rośnie. Klienci doceniają wygodę wsiadania, większe pole widzenia i przestrzeń w środku samochodu. Kadjar oferuje nie tylko przestronne nadwozie ale również bardzo wysoki komfort jazdy i wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Renault Kadjar – od 2015 roku na rynku

Kadjar został zaprezentowany w 2015 roku na targach w Genewie. Aktualnie w salonach dostępna jest wersja po faceliftingu. Zmiany objęły m.in. przód i tył samochodu, nowe materiały wewnątrz, pojawiła się też nowa, mocniejsza gama silników. Cena samochodu zaczyna się od nieco ponad 70 tysięcy złotych. Używany Renault Kadjar z rocznika 2016 kosztuje około 55-60 tysięcy złotych.

 

Galeria

Wpis nie ma dodatkowych zdjęć.
Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Gość Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gość
Gość
Gość

> jest obecnie najmodniejszych i najbardziej popularnym

No chyba jednak „najmodniejeszyM”, szanowna Redakcjo…