Vany Citroëna z nagrodami w Wielkiej Brytanii

0 129

Dwa vany Citroëna zostały nagrodzone na Wyspach w dorocznym konkursie Business Vans Awards. Citroën Berlingo Van zdobył nagrodę w kategorii Best Small Trades Van, zaś Citroën Dispatch (znany u nas i w wielu innych krajach jako Jumpy) w kategorii Best Large Trades Van.

Berlingo zostało w tym konkursie nagrodzone drugi raz z rzędu. Jurorzy chwalili oba modele Citroëna za imponujący poziom wyposażenia, ogólną wydajność i innowacyjną technologię. Zdolność obu modeli do łączenia bogatego wyposażenia, wydajności i innowacyjnych funkcji w połączeniu z silną siecią centrów biznesowych zostały wymienione jako kluczowe powody przyznania nagród. Vany Citroëna uzupełniły tym samym listę nagród dla francuskiej marki zdobytych w tym roku w Wielkiej Brytanii o pozycję szóstą i siódmą. Berlingo Van zdobył wcześniej już dwie nagrody w tym roku, do tego dochodzi nagroda dla Berlingo w wersji osobowej oraz nagrody dla C3 Aircrossa i C4 SpaceTourera.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Szeroką gamę Citroëna Dispatcha cechuje niskie zużycie paliwa i imponująca lista wyposażenia standardowego. Użytkownicy samochodów dostawczych korzystają z szeregu usług oferowanych klientom biznesowym, którym oferuje się usługi dostosowane do potrzeb MŚP, ale i większych flot” – chwalili jurorzy.

Citroen Berlingo Van charakteryzuje się jednym z najniższych poziomów zużycia paliwa w swojej klasie oraz najnowszymi silnikami benzynowymi spełniającymi normę czystości spalin Euro 6.3 i wysokoprężnymi spełniającymi normę Euro 6.2. Zrobiły na nas wrażenie innowacje takie jak system Surround Rear Vision, wykorzystujący tylne i boczne kamery, aby zapewnić widok z tyłu, nawet w modelach ze standardowymi tylnymi drzwiami bez szyb” – to opinia jurorów na temat mniejszego z nagrodzonych użytkowych Citroënów.

Berlingo Van jest w Wielkiej Brytanii dostępny w czterech poziomach wykończenia: X, Worker, Enterprise oraz Driver. Od wprowadzenia na rynek pod koniec 2018 r. aktualnej wersji odmiana Enterprise stanowiło prawie 90% sprzedaży na rynku brytyjskim. Standardowa specyfikacja Enterprise, która okazała się tak popularna wśród kupujących, obejmuje m.in. klimatyzację, tylne czujniki parkowania, tempomat z ogranicznikiem prędkości, alarm, elektrycznie sterowane szyby otwierane jednym naciśnięsiem, podgrzewane i elektrycznie składane lusterka boczne, czujniki ciśnienia w oponach, modułowy składany fotel pasażera EXTENSO® z obrotowym stolikiem do pisania i przegrodą przeładunkową, kolorowy ekran dotykowy z obsługą Apple Car Play™, Android Auto oraz przednie światła przeciwmgielne.

Citroën Dispatch również jest dostępny w wersja X, Worker, Enterprise i Driver. Szczególnie ciekawą propozycją jest możliwość zamówienia ich z silnikiem BlueHDi 120 S&S i automatyczną ośmiobiegową skrzynią. Samochód jest dostępny w trzech długościach, XS, M i XL.

Brytyjski rynek samochodów użytkowych jest bardzo wymagający. Tym bardziej cieszy nas, że vany Citroëna zostały nagrodzone w tym ważnym konkursie. A dla Berlingo Van jest to już trzecia nagroda na Wyspach w tym roku!

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcie: Citroën UK

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o