W swoim Citroenie przemycił przez granicę z Polską 58 iPhone’ów i 230 kilogramów sera

0 2 521

Jak pojemne są wnęki konstrukcyjne samochodu? Mieszkaniec Brześcia ukrył w swoim Citroenie 58 iPhone’ów oraz… 230 kg sera i  jest oskarżony o nielegalny import oraz unikanie płacenia cła. Został zatrzymany przez białoruskich celników. 

Zobacz więcej informacji i wiadomości o Citroenach

Ponad 230 kg sera, 58 różnych modeli telefonów komórkowych Apple iPhone oraz słuchawki AirPods zostały znalezione przez celników w Brześciu w samochodzie Citroen podczas zatrzymania  w dzielnicy Żabinka w Brześciu. Pomysłowy kierowca umieścił ser, telefony i słuchawki na wnękach konstrukcyjnych przedziału pasażerskiego oraz bagażnika. Znalazły się one m.in. w drzwiach, schowku, apteczce i wewnątrz siedzeń.

Łączna wartość towarów nielegalnie importowanych na Białoruś w Citroenie wyniosła blisko 200 tysięcy złotych polskich. Białorusini nie podają jaki to rodzaj osobowego Citroena, ale ilość towaru, uwiecznionego na poniższym filmie, imponuje.

My obstawiamy, że był to hydropneumatyk, bo nawet z tak dużym ładunkiem na pokładzie z zewnątrz nie byłoby widać, że coś przewozi. Zawieszenie hydropneumatyczne ma bowiem stały prześwit nad podłożem, niezależnie od obciążenia.

Zobacz ciekawe i obszerne testy Citroenów.

źródło: Intefax

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o