Chat with us, powered by LiveChat

Wyniki marki Peugeot we Francji w lipcu 2019

4 1 361

Peugeot ogłosił wyniki swojej sprzedaży na rodzimym rynku. Marka sygnowana kroczącym lwem zajmuje pierwsze miejsce na rynku samochodów osobowych i lekkich pojazdów dostawczych w lipcu. Siódmy miesiąc roku Peugeot zakończył pozycją lidera także na rynku lekkich aut osobowych (wyłącznie tego typu auta).

Co więcej – na rynku samochodów osobowych Peugeot był w lipcu liderem zarówno w kanale sprzedaży aut osobowych dla klientów indywidualnych, jak i w segmencie B2B (business to business).

Pod koniec lipca dwa pojazdy marki Peugeot znajdowały się w Top 5 najchętniej wybieranych we Francji samochodów osobowych. Były to modele 208 i 3008. Jednocześnie trzy pojazdy tej marki były liderami lipcowej sprzedaży w swoich segmentach. To modele 308, 3008 i Nowy 508 .

Peugeot jest również liderem na francuskim rynku SUV-ów i to zarówno w lipcu, jak i za pierwszych siedem miesięcy roku. Od siedmiu miesięcy wciąż rośnie też udział Peugeota w rynku lekkich samochodów użytkowych.

 

 

Krzysztof Gregorczyk

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
4 Autorzy komentarzy
ErnestRomanŁukaszWwaJarek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jarek
Gość
Jarek

3008 fajne autko. Jeździłem też ostatnio Seat Ateca i chyba kupię Seata

ŁukaszWwa
Gość
ŁukaszWwa

Miszczowie iberyjsko-germańskiego marketingu w akcji :)

Roman
Gość
Roman

Kol. Jarek. Co ma piernik do wiatraka? Informacja dot. sprzedaży Peugeota we Francji a nie własnych wyobrażeń (marzeń). Jeśli zaś chodzi o marzenia to dla prawdziwego miszcza kierownicy tylko CUPRA Ateca, a nie jakiś pospolity seacik.

Ernest
Gość
Ernest

3008 fajne auto. Jeździłem też Skodą Fabią i ją kupiłem :-)