Chat with us, powered by LiveChat

Życzenia noworoczne – czas zmian, czas nadziei

1 8

Już za kilka godzin rozpoczną się zabawy, a o północy strzelą korki szampanów, na niebie pojawią się błyski fajerwerków. Żegnamy stary rok, tradycyjnie witamy nowy. Witamy go z nadzieją, z planami, z pomysłami. To również czas przemyśleń, postanowień, czas zmiany. Będzie to również czas zmiany dla Francuskie.pl. W redakcji pojawią się nowe osoby, zwiększy się ilość materiałów, będziemy przygotowywali dla Was więcej ciekawych informacji.

Importerom i salonom francuskich marek w Polsce życzymy ciekawych nowych modeli i sukcesów w sprzedaży. Niech to będzie dobry rok a branża się rozwija.

Naszym Czytelniczkom i Czytelnikom życzymy szampańskiej, wystrzałowej zabawy, bezpiecznych powrotów do domu, czy to dalekich czy bliskich i wszystkiego najlepszego w nowym, nadchodzącym 2017 roku. Życzymy również wspaniałych motoryzacyjnych wrażeń oraz zdrowia, pomyślności i spełnienia Waszych marzeń, zarówno tych małych jak i tych dużych. Niech spełniają się postanowienia, a nadchodzący rok niech będzie dla Was rokiem pomyślności.

 

redakcja Francuskie.pl

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
pawelhks Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pawelhks
Gość
pawelhks

Szczęśliwego Nowego Roku