Dni Dacii w Szwajcarii

0 8

W Szwajcarii trwają Dni Dacii. Tamtejsi dealerzy rumuńskiej marki zapraszają do odwiedzin w swoich salonach. Klientów skusić ma przede wszystkim Nowy Duster. Najtańszy na rynku pojazd z napędem na cztery koła z pewnością przyciąga do szwajcarskich salonów wiele osób zainteresowanych nową wersją uznanego i cenionego SUV-a.

Dni Dacii w Szwajcarii zaczęły się wczoraj i potrwają do jutra, czyli do soboty. Ale nie tylko Nowym Dusterem kuszą dealerzy. Podczas Dni Dacii jest do zobaczenia znacznie więcej. Do jazdy też, bo praktycznie każdym modelem można odbyć jazdę próbną. Z modelami Sandero, Dokker, Dokker Van, Logan MCV i Lodgy Dacia ma wszystko, co potrzebne do zaspokojenia różnorakich potrzeb motoryzacyjnych. Dobre do podróży miejskich na duże wycieczki, na rodzinne wczasy, do wypoczynku i pracy.

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Dodajmy, że dealerzy oferują atrakcyjne warunki leasingu w wysokości 0%.

Ale najważniejszym wydarzeniem tego weekendu w Szwajcarii jest dealerska premiera Nowego Dustera. Modelu, którego dotychczas oferowana wersja sprzedała się w przeszło milionie egzemplarzy od swojej premiery w 2010 roku. Ten sam przepis na sukces – wysoką jakość w bezkonkurencyjnej cenie – można znaleźć również w Nowym Dusterze.

Druga generacja popularnego na całym świecie modelu urzeka atrakcyjnym designem, który jeszcze bardziej podkreśla solidny charakter kompaktowego SUV-a. Ponadto w nowej wersji znajdziemy więcej komfortu dzięki wyposażeniu charakterystycznemu dla wyższych klas pojazdów. Po raz pierwszy w Dacii Nowy Duster otrzymał automatyczną klimatyzację, dostęp bezkluczykowego i wielofunkcyjną kamerę. Ta ostatnia ułatwia parkowanie i jazdę w terenie. Inna nowość, to monitor 4×4 dostępny w wersjach z napędem na cztery koła, dostarczający kierowcy ważnych informacji przydatnych w terenie. Mimo takich elementów wyposażenia Nowy Duster z ceną podstawową na poziomie 13.890 CHF (w wersji 4×4!) pozostaje zdecydowanie najtańszym modelem SUV w Szwajcarii.

W nowej Dacii Duster w momencie wprowadzenia na rynek dostępne są dwa silniki benzynowe i jeden silnik wysokoprężny z turbodoładowaniem. Wszystkie silniki są wyposażone w system Start&Stop i spełniają normę emisji spalin Euro 6. Duster 4×2 dCi 110 może być wyposażony w sześciobiegową skrzynię manualną lub również sześciobiegową dwusprzęgłową przekładnię EDC.

Bazowe ceny Dacii w Szwajcarii przedstawiają się następująco:
Sandero – od 7.790 CHF
Dokker – od 9.990 CHF
Dokker Van – od 7.890 CHF (netto)
Logan MCV – od 8.790 CHF
Lodgy – od 10.990 CHF
Duster 4×4 – od 13.890 CHF

Ale decydując się na leasing któregoś z modeli podczas Dni Dacii w Szwajcarii klient otrzymuje atrakcyjne warunki finansowania z kosztami 0%. Na przykład Dacię Sandero można mieć już za 89 CHF miesięcznie!

 

 

Krzysztof Gregorczyk; zdjęcie: Dacia

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o