Chat with us, powered by LiveChat

Dacia Duster 4×4: niesamowity tuning

2 7 163

Nowa Dacia Duster jest tak popularna, że staje się bazą licznych przeróbek oraz inspiracją dla twórców. Prezentowany na zdjęciach Duster 4×4 został poddany cyfrowemu optycznemu tuningowi.

Projekt Dacia Duster zrodził się z prostego założenia, że ​​na świecie istnieje prawdziwa potrzeba niedrogiego, wygodnego i wytrzymałego pojazdu 4×4. Świadoma tej luki grupa Renault postanowiła opracować pojazd terenowy przeznaczony początkowo na rynki wschodzące, a potrzeby klientów europejskich zostały uwzględnione od samego początku projektu” – czytaliśmy w materiałach promocyjnych Dustera.

Dzisiaj widać, że założenia te zostały spełnione. Andrus Ciprian, artysta publikujący swoje prace w serwisie DeviantArt, przygotował optyczny tuning samochodu: masywna sylwetka samochodu została dodatkowo wzmocniona przez dodatki, takie jak orurowanie, terenowe opony i zestaw świateł na dachu. Firmowy, pomarańczowy kolor nadwozia Dacii zyskał też elegancji, dzięki połączeniu z czernią opon i felg oraz dolnych osłon drzwi i progów.

I chociaż to tylko rendering, to trzeba przyznać, że autorowi świetnie wyszło zaprezentowanie najlepszych cech samochodu. Subtelne dodatki świadczą też o zamiłowaniu do szczegółów.

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii poniżej.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
NobodyTomek Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomek
Gość
Tomek

Widziałem dużo orurowanych Dusterów w Maroku.

Nobody
Gość
Nobody

Popularna bo tania za 2-3 lata ceny i jakość będą takie jak u innych. No dacia anymore. Swoją drogą spryt y zabieg wymiana silnika z 1,6 na 1;3 i prawie 20 tysi do przodu.