Ofensywa DS Automobiles trwa. Nadjeżdża zupełnie nowy DS 4 Crossback

0 51

Nowy luksusowy DS 4 Crossback powinien wkrótce zadebiutować na rynku. Po udanym debiucie DS 7 Crossback, oczekiwanej salonowej premierze DS 3 Crossback, nowy DS 4 Crossback będzie kolejnym samochodem marki, zaprojektowanym w bardzo wielu aspektach od podstaw. Na razie nie znamy zbyt wielu szczegółów, ale według informacji, które uzyskaliśmy w centrali DS, samochód ma być nieco większy i zdecydowanie bardziej luksusowy niż poprzednik. Możemy się spodziewać kilku niespotykanych w tej klasie rozwiązań w zakresie wyposażenia, które zostaną przeniesione z DS 7 oraz zupełnie nowych opcji.

Wnętrze samochodu zostało zaprojektowany od podstaw i tak jak w przypadku większego modelu, wykończenie jest wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów, w dużej części z użyciem tradycyjnych narzędzi i metod. Możliwa będzie spora indywidualizacja projektu, co dodatkowo podkreśla charakter marki.

Tymczasem do polskich salonów nadjeżdża DS 3 Crossback

Tymczasem do salonów DS Automobiles w Polsce nadjeżdża DS 3 Crossback. Powinien dostępny w ciągu najbliższych tygodni. Auto cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, stanowiąc naturalną konkurencję dla mniejszych aut klasy premium.

Świadomość DS Automobiles powoli rośnie w Polsce

Marka DS powoli buduje swoją rozpoznawalność w naszym kraju, a pierwsze nowe samochody, które trafiły do klientów, mają bardzo dobre opinie. Sprzedaż DS 7 Crossback, która w zeszłym roku się rozpoczęła, jest na razie na niedużym poziomie, bo według bazy CEPiK wyniosło nieco ponad 100 samochodów, ale przedstawiciele marki są w tym zakresie optymistami – ilość zapytań o DS 3 Crossback i zainteresowanie DS 7 Crossback ciągle rosną.

źródło: DS Automobiles / Paryż

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o