Renault AG1, 4CV, Project 900 i nie tylko jako taksówki w Paryżu

0 4

Wyobrażacie sobie, że samochód z roku 1910 we współczesnym świecie służy jako taxi? Na ulicach Paryża wszystko jest możliwe zwłaszcza, gdy słynny francuski producent samochodów obchodzi 120 urodziny. Do transportowej usługi VTC Marcel wykorzystano wiele ciekawych modeli Renault takich jak: AG1, 4CV, Espace z roku 1974, R12, koncept Project 900, a także bardziej współczesne pojazdy jak Twizy, czy autonomiczny koncept Symbioz.

Z okazji swoich 120 urodzin, Renault zapewniło niezapomniane wrażenia dla osób szukających transportu w Paryżu. Po zamówieniu taryfy przez aplikację mobilną VTC Marcel, można było się troszeczkę zdziwić. Zamiast współczesnego pojazdu, na miejscu pojawiało się zabytkowe Renault.

„Korzystanie z kultowych pojazdów marki Renault do transportu klientów VTC pozwoliło nam zaoferować niezapomniane doświadczenia naszym klientom” – powiedział Giovanni Costa, Contact Service Strategy Manager w Grupie Renault.

„Wybraliśmy pojazdy Renault i koncepty, które stały się znakiem rozpoznawczym marki. Wśród nich znajdziemy takie modele jak: AG1 Taxi de la Marne, 4CV czy R12 ze względu na swoją międzynarodową historię. Koncept „Project 900″ i pierwszy Espace pokazały innowacyjne cechy marki w projektowaniu pojazdów. Podobnie jak współczesny model Twizy i futurystyczny samochód koncepcyjny Symbioz” – mówi Mathilde Chaise, kierownik projektu reklamowego.

Co ciekawe, pomiędzy najstarszym i najnowszym modelem wykorzystanym w kampanii, czyli Renault AG1 i Symbioz Concept zaprezentowanym podczas Frankfurt Motor Show 2017, jest ponad sto lat różnicy.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o