Niesamowite nowości Renault 2015

2
90

renault-r-nova-300x199 Niesamowite nowości Renault 2015Wyzwania stojące przed Renault są spore. Dlatego firma atakuje nowościami. Po pierwsze w gamie pojawi się luksusowe, duże auto klasy E. To odpowiedź marki na zmieniające się oczekiwania klientów. Oprócz tego odmieniona, super nowoczesna Laguna. Na deser Scenic, Koleos i Espace, które mają na nowo zadziwić świat. A kiedy te wszystkie pyszności? Dopiero w 2015 roku. Musimy poczekać.

Najciekawsza chyba wiadomość to powrót Safrane. Jednak Renault celuje oczko wyżej i planuje wypuścić luksusową limuzynę klasy E. Atak na liderów segmentu może być ciekawym doświadczeniem i na pewno sporą ulgą w kieszeniach klientów. Auto ma zawalczyć świetnym wyposażeniem, komfortem jazdy i doskonałą ceną, niższą od konkurentów o 20%. Czy to się uda? Nowa Laguna ma tym razem zaatakować takie auta jak VW Passat CC i Audi A5 Sportback.

Warto przeczytać: 
Sławomir Ogryzek i Jakub Wróbel na mecie 84. Rajdu Monte Carlo!

Espace ma znowu być pojazdem kosmicznym – dużym rodzinnym MPV, które wyznacza trendy na rynku. Czas ku temu najwyższy. Renault, które jakiś czas temu postawiło na jakość, teraz wraca do odważnych stylistycznie projektów. W połączeniu z niską awaryjnością, którą cieszą się od kilku lat nowe modele marki, zapowiada się ciekawy pojedynek na rynku.

Szukane wyrażenia

Warto przeczytać: 
Stronniczy przegląd prasy: AUTO MOTOR I SPORT nr 01/2016

Galeria

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ