Niesamowite nowości Renault 2015

renault rspaceWyzwania stojące przed Renault są spore. Dlatego firma atakuje nowościami. Po pierwsze w gamie pojawi się luksusowe, duże auto klasy E. To odpowiedź marki na zmieniające się oczekiwania klientów. Oprócz tego odmieniona, super nowoczesna Laguna. Na deser Scenic, Koleos i Espace, które mają na nowo zadziwić świat. A kiedy te wszystkie pyszności? Dopiero w 2015 roku. Musimy poczekać.

Najciekawsza chyba wiadomość to powrót Safrane. Jednak Renault celuje oczko wyżej i planuje wypuścić luksusową limuzynę klasy E. Atak na liderów segmentu może być ciekawym doświadczeniem i na pewno sporą ulgą w kieszeniach klientów. Auto ma zawalczyć świetnym wyposażeniem, komfortem jazdy i doskonałą ceną, niższą od konkurentów o 20%. Czy to się uda? Nowa Laguna ma tym razem zaatakować takie auta jak VW Passat CC i Audi A5 Sportback.

Espace ma znowu być pojazdem kosmicznym – dużym rodzinnym MPV, które wyznacza trendy na rynku. Czas ku temu najwyższy. Renault, które jakiś czas temu postawiło na jakość, teraz wraca do odważnych stylistycznie projektów. W połączeniu z niską awaryjnością, którą cieszą się od kilku lat nowe modele marki, zapowiada się ciekawy pojedynek na rynku.

Szukasz tego?

Galeria

The following two tabs change content below.
Jędrzej
Zobacz koniecznie:  Pierwsze półrocze w Belgii – co się sprzedawało najlepiej?

Jędrzej

właściciel, redaktor w Francuskie.pl
Wielki miłośnik motoryzacji francuskiej, autor książek, artykułów i prezentacji na temat samochodów. Fotograf, autor wielu sesji zdjęciowych, które znajdziecie na www.francuskie.pl. Podróżnik, pomysłodawca i uczestnik wielu dalekich i nietypowych wyjazdów samochodem. Kreatywny optymista o wielu obliczach.

2 myśli nt. „Niesamowite nowości Renault 2015”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *