2004-2014 : 10 lat Francuskie.pl

Niesamowite nowości Renault 2015

Przez Jędrzej dnia 2012/11/06 o 07:30 w Wiadomości

renault rspaceWyzwania stojące przed Renault są spore. Dlatego firma atakuje nowościami. Po pierwsze w gamie pojawi się luksusowe, duże auto klasy E. To odpowiedź marki na zmieniające się oczekiwania klientów. Oprócz tego odmieniona, super nowoczesna Laguna. Na deser Scenic, Koleos i Espace, które mają na nowo zadziwić świat. A kiedy te wszystkie pyszności? Dopiero w 2015 roku. Musimy poczekać.

Najciekawsza chyba wiadomość to powrót Safrane. Jednak Renault celuje oczko wyżej i planuje wypuścić luksusową limuzynę klasy E. Atak na liderów segmentu może być ciekawym doświadczeniem i na pewno sporą ulgą w kieszeniach klientów. Auto ma zawalczyć świetnym wyposażeniem, komfortem jazdy i doskonałą ceną, niższą od konkurentów o 20%. Czy to się uda? Nowa Laguna ma tym razem zaatakować takie auta jak VW Passat CC i Audi A5 Sportback.

Espace ma znowu być pojazdem kosmicznym – dużym rodzinnym MPV, które wyznacza trendy na rynku. Czas ku temu najwyższy. Renault, które jakiś czas temu postawiło na jakość, teraz wraca do odważnych stylistycznie projektów. W połączeniu z niską awaryjnością, którą cieszą się od kilku lat nowe modele marki, zapowiada się ciekawy pojedynek na rynku.

Szukasz tego?

Bądź z nami Francuskie.pl na Twitterze, zostań fanem na Facebooku. Bądź poinformowany na bieżąco dzięki RSS

The following two tabs change content below.
Jędrzej

Jędrzej

właściciel, redaktor w Francuskie.pl
Wielki miłośnik motoryzacji francuskiej, autor książek, artykułów i prezentacji na temat samochodów. Fotograf, autor wielu sesji zdjęciowych, które znajdziecie na www.francuskie.pl. Podróżnik, pomysłodawca i uczestnik wielu dalekich i nietypowych wyjazdów samochodem. Kreatywny optymista o wielu obliczach.

Galeria zdjęć


 

2 komentarzy

Komentarze -49 - 0 z 2Pierwszy« PoprzedniNastępny »Ostatni
  1. Tia! Pożywiom, uwidim. Ja tam księgowemu nie dowierzam.

  2. ekstra

Komentarze -49 - 0 z 2Pierwszy« PoprzedniNastępny »Ostatni

Skomentuj

© 2004-2014 Wszelkie prawa zastrzeżone. © Jędrzej Chmielewski. Kopiowanie całości lub części bez zgody zabronione.