Alpine A110 już na rynku wtórnym

1 10

Alpine A110 znalazł się na rynku wtórnym. Model w limitowanej wersji Premiere Editon w kwietniu zostanie wystawiony na licytacji.

Alpine nie może narzekać na brak zamówień na model A110. Wszystkie 1955 egzemplarzy wersji premierowej zostały już dawno zarezerwowane. Modele seryjne również cieszą się dużą popularnością, dlatego czas oczekiwania na dostawę może być dosyć długi. Gdyby ktoś dzisiaj zamówił A110, realizacja zamówienia może przeciągnąć się nawet do przyszłego roku. Jeśli jednak czyta nas ktoś, kto nie lubi czekać tak długo, informujemy, że istnieje szansa, by znaleźć się w posiadaniu tego pięknego coupe nieco wcześniej. Właściciel jednego z pierwszych samochodów, zdecydował się wystawić swój pojazd na aukcji. Licytacja zostanie przeprowadzona przez dom aukcyjny Artcurial i odbędzie się 8 kwietnia 2018 roku w Paryżu.

Alpine A110, który jako pierwszy trafi na aukcję, jest egzemplarzem w wersji Premiere Edition oznaczonym numerem 34. W marcu 2018 roku, samochód został dostarczony przez dealera w Valence we Francji.

Nie wiemy dlaczego aktualny właściciel chce od razu sprzedać swój samochód, być może po prostu jest świadomy wartości modelu. Specjaliści szacują cenę na 60.000–80.000 euro. A110 Premiere Edition kosztował wyjściowo 58.500 euro, w Polsce można było zamówić pojazd za 256 tys. zł.

Obecnie Alpine oferuje wyłącznie wersje seryjne, czyli A110 Pure oraz Legende. Cena bazowa wynosi 54.700 euro, z kolei wariant Legende można zamawiać od 58.500 euro. Rocznie Alpine będzie produkować 6.000 egzemplarzy pojazdu.

Źródło: Artcurial

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
1 Autorzy komentarzy
Adrian Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adrian
Gość
Adrian

W Polsce już od tyfodnia jest wysyawiony.