Francuskie.pl - Dziennik Motoryzacyjny
DZIENNIK MOTORYZACYJNY
od 2004 roku
  • NEWSY
    • Stellantis
      • Citroen
      • DS Automobiles
      • Opel
      • Peugeot
      • PSA
      • Stellantis
    • Grupa Renault
      • Alpine
      • Dacia
      • Renault
    • Nissan
    • Różne
  • TESTY
    • Alpine – testy i opinie
    • Citroën – testy i opinie
    • DS – testy i opinie
    • Dacia – testy i opinie
    • Peugeot – testy i opinie
    • Renault – testy i opinie
    • Opel – testy i opinie
    • Stellantis – testy i opinie
  • W MEDIACH
  • HISTORIA
    • Nieznane, niszowe, zapomniane
    • Artykuły o historii motoryzacji
    • Historia Citroena
    • Historia Peugeot
    • Historia Renault
  • Wyprawy
    • Argentyna
    • Australia
    • Brazylia
    • Europa
    • Indie
    • Krym
    • Nowa Zelandia
    • Turcja
    • Tajlandia
    • Wietnam
  • Kontakt
    • REKLAMA
    • Redakcja Francuskie.pl
    • Partnerzy
    • Dla organizatorów zlotów
Brak wyników
temu
Francuskie.pl - Dziennik Motoryzacyjny
NEWSY TESTY
Brak wyników
temu
Główna Wiadomości

Nowy Peugeot 3008 i 5008 trafiły do salonów IKEA. Bliżej klienta

Małgorzata Kozikowska autor Małgorzata Kozikowska
2026-07-10
w Wiadomości, Peugeot
Czas czytania 2 minut
A A
0
Peugeot 3008

Nowy model można zazwyczaj zobaczyć w salonie samochodowym, ale coraz częściej sprzedawcy próbują dotrzeć do klientów w galeriach, przestrzeniach publicznych czy salonach meblowych. W Korei Południowej Peugeot 3008 i 5008 zostały wystawione w salonach IKEA.

Począwszy od 12 czerwca Peugeot odwiedził kilka salonów IKEA w Korei Południowej wraz z nowymi SUV-ami 3008 i 5008. Wystawa została zorganizowana, aby umożliwić klientom naturalne zetknięcie się z marką bez konieczności odwiedzania salonu dealerskiego. Miejsce nie było przypadkowe, IKEA jest często odwiedzana przez rodziny.

Peugeot zawitał do salonów w Giheung, Goyang oraz Dongbusan. Podczas wydarzenia w można było zobaczyć modele 3008 Smart Hybrid i 5008 Smart Hybrid a profesjonalni konsultanci sprzedaży odpowiadali na wszystkie pytania klientów.

Peugeot przygotował również dodatkowe atrakcje. Klienci, których paragony ze sklepu IKEA zawierały cyfry (3, 5, 0 lub 8) znajdujące się w nazwach nowych SUV-ów mogli wziąć udział w losowaniu nagród składających się z produktów lifestylowych, pluszaków i akcesoriów IKEA. Dodatkowo, klienci, którzy skorzystali z konsultacji na miejscu, otrzymywali ręczniki plażowe Peugeota.

„Ta wystawa ma na celu umożliwienie rodzinom bliższego poznania marki Peugeot w przestrzeniach lifestylowych, które odwiedzają na co dzień” – powiedział Bang Sil, dyrektor generalny Stellantis Korea. „W przyszłości Peugeot będzie nadal poszerzać swój zasięg, docierając do różnych punktów lifestylowych poza salonami sprzedaży, aby poszerzyć interakcje z klientami i przekazać wartość wzornictwa i praktyczności marki w bardziej przystępny sposób”.

Zobacz nasze testy samochodów Peugeota

Francuskie.pl w Google News Ustaw Francuskie.pl jako preferowane źródło
Francuskie Samochody Olej do silnika 1.2 PureTech Akcja Lucim
Zapisz się na newsletter
Najciekawsze newsy i testy o francuskich autach — bez spamu. 1–2 razy w tygodniu.
Możesz wypisać się w każdej chwili.
Śledź Francuskie.pl:

Galeria

0 0 głosy
Ocena artykułu
Tagi: Peugeot30085008
Małgorzata Kozikowska

Małgorzata Kozikowska

Zastępca redaktora naczelnego francuskie.pl. Specjalizuje się w bieżących wydarzeniach rynku motoryzacyjnego, testach samochodów oraz relacjach z krajowych i międzynarodowych wydarzeń branżowych. Autorka kilku tysięcy artykułów, analiz i materiałów reporterskich, z dużym wyczuciem wyszukująca motoryzacyjne ciekawostki i tematy mniej oczywiste. Miłośniczka podróży, w szczególności wędrówek górskich, które często łączy z motoryzacyjnymi wyprawami i obserwacją rynku w różnych częściach Europy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany

Popularne teraz

  • Dacia Striker

    Nowa Dacia Striker Essential – co dostaniemy w podstawowym wyposażeniu? Gama składa się z 4 wersji i 7 kolorów do wyboru

    0 udostępnienia
    Udostepnij 0 Tweet 0
  • Dacia Sandero LPG nokautuje hybrydy na trasie. Toyota Yaris Cross i Citroën C3 kosztują w jeździe nawet 28% więcej

    0 udostępnienia
    Udostepnij 0 Tweet 0
  • Ile kosztuje najtańszy nowy Fiat Grande Panda. Oferty salonów lipiec 2026

    0 udostępnienia
    Udostepnij 0 Tweet 0
  • Nowa Dacia Striker vs Škoda Octavia Combi, Toyota Corolla, Opel Astra i inne kombi. Który model jest największy?

    0 udostępnienia
    Udostepnij 0 Tweet 0

Testy samochodów

citroen c3 110 max 1 Testy
Testy

Test: Nowy Citroën C3 Hybrid 110 KM – zaskakująco komfortowy i przestronny. Bardzo nam się spodobał!

autor Małgorzata Kozikowska
2026-01-26
26. Citroen C4 Aircross w teście Francuskie.pl Testy
Citroën - testy i opinie

Test: Citroën C4 Aircross – francuski SUV na japońską modłę. Opinie, zalety, wady, plusy i minusy

autor Krzysztof Gregorczyk
2014-04-20
Renault Laguna
Wiadomości

Test: Używane Renault Laguna II – czy taki diabeł straszny jak go malują? Opinie, wady, zalety, plusy, minusy, spalanie.

autor Małgorzata Kozikowska
2020-10-03
citroen xm Testy
Citroën - testy i opinie

Test: Citroen XM 2.1 TD 1993. Samochód za miliard złotych! Opinie, wady, zalety, plusy, minusy, spalanie.

autor Tomasz Nowicki
2020-06-13
50. Nowy Peugeot 308 raport z jazd we Francji Testy
Testy

Test: Peugeot 308 – kompakt lepszej generacji. Opinie, zalety, wady, plusy i minusy

autor Krzysztof Gregorczyk
2013-10-05

Najnowsze komentarze

  • Były miłośnik dustera - Fiat Grande Panda już nie taki tani. Nowy cennik od lipca 2026
  • MrD - Nowa Dacia Striker Essential – co dostaniemy w podstawowym wyposażeniu? Gama składa się z 4 wersji i 7 kolorów do wyboru
  • Noltir - Fiat Grande Panda już nie taki tani. Nowy cennik od lipca 2026
  • dCi - Fiat Grande Panda już nie taki tani. Nowy cennik od lipca 2026
  • Anonimowo - Nowa Dacia Striker zaprezentowana w całej okazałości: LPG, Full Hybrid i jest potężne zaskoczenie! Cennik, data premiery
  • Anonimowo - Nowa Dacia Striker zaprezentowana w całej okazałości: LPG, Full Hybrid i jest potężne zaskoczenie! Cennik, data premiery
  • Anonimowo - Nowa Dacia Striker zaprezentowana w całej okazałości: LPG, Full Hybrid i jest potężne zaskoczenie! Cennik, data premiery

Francuskie.pl – Dziennik Motoryzacyjny

Od 2004 roku publikujemy wiadomości motoryzacyjne, testy samochodów, poradniki, analizy rynku oraz historie motoryzacyjne. Specjalizujemy się w markach grup Stellantis i Renault Group.

Codziennie piszemy o samochodach marek Citroën, Peugeot, Renault, Dacia, DS Automobiles, Opel, Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Maserati, Leapmotor i Alpine oraz Stellantis.

Marki

  • Citroën
  • Peugeot
  • Renault
  • Dacia
  • DS Automobiles
  • Opel
  • Fiat
  • Jeep
  • Alfa Romeo
  • Maserati
  • Leapmotor
  • Alpine
  • Stellantis

Popularne modele

  • Citroën C3
  • Citroën C4
  • Citroën C5 Aircross
  • Dacia Duster
  • Dacia Bigster
  • Dacia Sandero
  • Dacia Jogger
  • Peugeot 3008
  • Peugeot 5008
  • Renault Clio
  • Renault Captur
  • Renault Rafale
  • Jeep Avenger

Kontakt

Reklama i współpraca
reklama@francuskie.pl

Redakcja
redakcja@francuskie.pl

Tematyka: wiadomości motoryzacyjne, testy samochodów, samochody elektryczne, samochody hybrydowe, plug-in hybrid, LPG, SUV, crossover, samochody rodzinne, auta używane, elektromobilność, technologie motoryzacyjne, ceny samochodów, rynek motoryzacyjny, PureTech, BlueHDi, E-Tech, HDi, dCi, TCe.
Copyright © 2004– Francuskie.pl. Wydawca: LiveLink sp. z o.o.
Ponad 1 milion czytelników miesięcznie.
Brak wyników
temu
  • Reklama
  • Wiadomości
    • Renault
    • Citroen
    • Peugeot
    • Różne
    • Opel
    • DS Automobiles
    • Stellantis
    • Dacia
  • Testy
    • Alpine – testy i opinie
    • Citroën – testy i opinie
    • Dacia – testy i opinie
    • DS – testy i opinie
    • Peugeot – testy i opinie
    • Opel – testy i opinie
    • Renault – testy i opinie
    • Stellantis – testy i opinie
  • Historia
    • Nieznane, niszowe, zapomniane
    • Artykuły o historii i motoryzacji
    • Historia Citroena
    • Historia Peugeot
  • Wyprawy
    • Australia
    • Brazylia
    • Europa
    • Indie
    • Krym
    • Nowa Zelandia
    • Rumunia Dacią Duster
    • Turcja
  • Używane
  • Przegląd Prasy

Francuskie.pl – Dziennik Motoryzacyjny
Od 2004 roku publikujemy wiadomości motoryzacyjne, testy samochodów, poradniki oraz analizy rynku. Specjalizujemy się w markach grup Stellantis i Renault Group.
Marki
Alpine
Citroën
Dacia
DS Automobiles
Peugeot
Renault
Fiat
Opel
Jeep
Alfa Romeo
Maserati
Leapmotor
Stellantis
Popularne modele
Citroën C3
Citroën C4
Citroën C5 Aircross
Dacia Sandero
Dacia Duster
Dacia Bigster
Dacia Jogger
Peugeot 3008
Peugeot 5008
Renault Clio
Renault Captur
Renault Rafale
Opel Frontera
Jeep Avenger
Tematyka
Wiadomości motoryzacyjne
Testy samochodów
Samochody elektryczne
Hybrydy i PHEV
LPG
SUV i crossovery
Samochody rodzinne
Auta używane
Rynek motoryzacyjny
Technologie motoryzacyjne
Elektromobilność
Analizy rynkowe
Kontakt
Reklama i współpraca: reklama@francuskie.pl
Kontakt z redakcją: redakcja@francuskie.pl
Francuskie.pl: Citroën, Peugeot, Renault, Dacia, DS Automobiles, Opel, Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Maserati, Leapmotor, Stellantis, Renault Group, testy samochodów, wiadomości motoryzacyjne, samochody elektryczne, hybrydy, SUV, crossover, LPG, PureTech, BlueHDi, E-Tech, elektromobilność.
Copyright © 2004–2026 Francuskie.pl. Wydawca: LiveLink sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

wpDiscuz
0
0
Skomentuj, podziel się swoją opiniąx
()
x
| Odpowiedz