Niesamowite nowości Renault 2015

renault rspaceWyzwania stojące przed Renault są spore. Dlatego firma atakuje nowościami. Po pierwsze w gamie pojawi się luksusowe, duże auto klasy E. To odpowiedź marki na zmieniające się oczekiwania klientów. Oprócz tego odmieniona, super nowoczesna Laguna. Na deser Scenic, Koleos i Espace, które mają na nowo zadziwić świat. A kiedy te wszystkie pyszności? Dopiero w 2015 roku. Musimy poczekać.

Najciekawsza chyba wiadomość to powrót Safrane. Jednak Renault celuje oczko wyżej i planuje wypuścić luksusową limuzynę klasy E. Atak na liderów segmentu może być ciekawym doświadczeniem i na pewno sporą ulgą w kieszeniach klientów. Auto ma zawalczyć świetnym wyposażeniem, komfortem jazdy i doskonałą ceną, niższą od konkurentów o 20%. Czy to się uda? Nowa Laguna ma tym razem zaatakować takie auta jak VW Passat CC i Audi A5 Sportback.

Warto przeczytać: 
Jan Chmielewski Mistrzem Polski 2WD 2015

Espace ma znowu być pojazdem kosmicznym – dużym rodzinnym MPV, które wyznacza trendy na rynku. Czas ku temu najwyższy. Renault, które jakiś czas temu postawiło na jakość, teraz wraca do odważnych stylistycznie projektów. W połączeniu z niską awaryjnością, którą cieszą się od kilku lat nowe modele marki, zapowiada się ciekawy pojedynek na rynku.

Szukasz tego?

Galeria

The following two tabs change content below.
Jędrzej

Jędrzej

właściciel, redaktor w Francuskie.pl
Wielki miłośnik motoryzacji francuskiej, autor książek, artykułów i prezentacji na temat samochodów. Fotograf, autor wielu sesji zdjęciowych, które znajdziecie na www.francuskie.pl. Podróżnik, pomysłodawca i uczestnik wielu dalekich i nietypowych wyjazdów samochodem. Kreatywny optymista o wielu obliczach.
Warto przeczytać: 
Katar – Tor Losail – López i Muller bohaterami dnia

2 myśli nt. „Niesamowite nowości Renault 2015”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *