Dacia Logan Cybertruck już na publicznych drogach!

4 9 674

Dacia wcale nie musi zazdrościć Tesli nowego modelu Cybertruck ponieważ w swojej ofercie ma własny, w dodatku w przystępnej cenie. Pojazd wyjechał już na publiczne drogi w Rumunii ;-)

Tesla Cybertruck wzbudziła bardzo duże zainteresowanie w mediach. Elektryczny pick-up o zasięgu 800 km przyciąga uwagę futurystyczną sylwetką w kształcie piramidy. Projektanci nie raz próbowali wykorzystać podobny design, przykładem może być chociażby futurystyczny koncept Citroen Karin, ale chyba żaden z nich nie odważył się wprowadzić go do produkcji. Wyjątek stanowi… Dacia ;-)

polecamy

naklejki 3D "Francuz płakał jak sprzedawał"

seria limitowana - kto pierwszy ten lepszy. Tylko na Allegro.

Jak się okazuje nie trzeba wiele, aby kanciaste kształty uzyskać. Mało tego, możemy wskazać cechy, którymi model Dacii przewyższa model Cybertruck. Po pierwsze: nie musimy czekać do roku 2022, aby znaleźć się w jego posiadaniu. Dacia Logan Cybertruck jeździ już przecież po rumuńskich drogach. Po drugie: model jest od Tesli o wiele, wiele tańszy.

Źródło: 9gag.com

Galeria

Może ci się spodobać również
avatar
2 Wątki komentarzy
2 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
4 Autorzy komentarzy
xcvDoradcaUser 2Carlo Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Carlo
Gość
Carlo

Jaki kraj, taki cyberteuck

User 2
Gość
User 2

Rozumiem, że ten artykuł miał być żartem. Słabo wyszło. Polecam skupić się na bardziej poważnych wiadomościach. Ewentualnie więcej testów samochodów (może wideo?). Bardzo chętnie zobaczyłbym testy aut używanych (C5 1 i 2 generacji, C6, klasyki z hydropneumatycznym zawieszeniem). Zapychanie portalu tego typu artykułami nie przyciągnie czytelników.

Doradca
Gość
Doradca

To sobie kup i sobie zrób test

xcv
Gość
xcv

:)))))))