Francuski rynek samochodów osobowych zakończył październik 2026 roku wzrostem o 7%. Zarejestrowano 149.341 nowych aut, mimo jednego dnia roboczego mniej niż przed rokiem. Citroën zwiększył wynik o 11,4%, natomiast Dacia straciła 23,8% rejestracji. W rankingu modeli za dziesięć miesięcy prowadzi Peugeot 208.
Według raportu PFA i AAA DATA, opublikowanego 1 listopada, październik przyniósł o 9827 rejestracji więcej niż ten sam miesiąc 2025 roku. Wtedy francuscy klienci odebrali 139.514 nowych samochodów. Tegoroczny wynik uzyskano przy 22 dniach roboczych wobec 23 przed rokiem. Po uwzględnieniu tej różnicy wzrost wynosi 11,9%.
Renault największą marką, Stellantis największą grupą
Renault zakończyło miesiąc z 25.936 rejestracjami i wzrostem o 4,2%. Udział marki wyniósł 17,4%. Peugeot uzyskał 18.420 rejestracji, o 2% mniej niż rok wcześniej. Citroën zwiększył wynik do 11.144 aut. Stellantis jako grupa zarejestrował 36.901 samochodów osobowych, co oznacza wzrost o 2,8%. To poprawa wolniejsza od całego rynku. Grupa Renault zanotowała natomiast 34.730 rejestracji i spadek o 4,1%. Wzrost samego Renault nie wystarczył do zrównoważenia słabszego wyniku Dacii.
Zmienia się więc układ sił wewnątrz koncernów. O wcześniejszych wynikach pisaliśmy w materiale o sprzedaży Peugeota, Citroëna i Fiata we Francji. Październik pokazuje, że wspólna grupa kapitałowa nie oznacza jednakowej koniunktury dla wszystkich jej marek.
25 popularnych marek: wyniki października 2026
Poniżej przedstawiamy 25 marek z wynikami osobno wyszczególnionymi w zestawieniu „Flash Marché” PFA, uporządkowanych według liczby rejestracji. To wybór z marek szczegółowo opisanych przez źródło. Część producentów, w tym marek chińskich, znajduje się w zbiorczej pozycji „pozostałe”, dlatego tabela nie stanowi pełnego rankingu wszystkich marek działających we Francji.
Marka |
Rejestracje |
Zmiana r/r |
|---|---|---|
Renault |
25.936 |
+4,2% |
Peugeot |
18.420 |
−2,0% |
Citroën |
11.144 |
+11,4% |
Toyota |
9021 |
−3,1% |
Volkswagen |
8412 |
−13,3% |
Dacia |
8338 |
−23,8% |
BMW |
5370 |
+20,2% |
Škoda |
4770 |
+4,1% |
Mercedes-Benz |
4223 |
+14,9% |
Kia |
3943 |
+21,3% |
Hyundai |
3923 |
+0,6% |
Audi |
3050 |
−29,7% |
Nissan |
2926 |
+13,8% |
Ford |
2901 |
+1,4% |
2752 |
+28,8% |
|
Mini |
2551 |
+8,9% |
Tesla |
2410 |
+35,2% |
2406 |
−4,9% |
|
Cupra |
1865 |
−20,3% |
Suzuki |
1652 |
−17,3% |
Volvo |
1195 |
−20,8% |
Seat |
947 |
−33,1% |
883 |
−19,1% |
|
683 |
−12,4% |
|
Lexus |
606 |
+11,4% |
Peugeot 208 pierwszy, Clio jest rozdzielone na dwie generacje
Po dziesięciu miesiącach Peugeot 208 II ma 64.128 rejestracji. Drugie miejsce zajmuje Dacia Sandero z wynikiem 50.707 aut, a trzecie Renault Clio VI z 43.944 rejestracjami. Sprzedaż osobno klasyfikuje Clio V, które uzyskało 22.217 rejestracji, ale po zsumowaniu obu generacji rodzina Clio osiąga 66.161 aut, a więc o wiele więcej niż 208. Także Citroën C3 i elektryczny ë-C3 występują tu jako osobne pozycje.
Miejsce |
Model |
Rejestracje |
|---|---|---|
1 |
Peugeot 208 II |
64.128 |
2 |
Dacia Sandero III |
50.707 |
3 |
Renault Clio VI |
43.944 |
4 |
Peugeot 2008 II |
41.172 |
5 |
Tesla Model Y |
39.589 |
6 |
Renault 5 |
36.662 |
7 |
Citroën C3 IV |
32.070 |
8 |
Peugeot 3008 III |
30.172 |
9 |
Toyota Yaris Cross |
24.646 |
10 |
Dacia Duster III |
24.450 |
11 |
Toyota Yaris |
24.160 |
12 |
Renault Captur II |
23.936 |
13 |
Renault Scenic E-Tech |
23.559 |
14 |
Renault Clio V |
22.217 |
15 |
Peugeot 308 III |
21.521 |
16 |
Renault Symbioz |
21.514 |
17 |
Renault Twingo IV |
19.226 |
18 |
Citroën C3 Aircross |
18.619 |
19 |
Citroën C5 Aircross II |
17.380 |
20 |
Citroën ë-C3 |
16.715 |
21 |
Volkswagen Polo VI |
15.607 |
22 |
Peugeot 5008 III |
15.448 |
23 |
Volkswagen T-Roc II |
14.074 |
24 |
Dacia Bigster |
13.597 |
25 |
Renault Austral |
13.551 |
Po dziesięciu miesiącach rynek jest o 4,4% większy
Od stycznia do października zarejestrowano we Francji 1.384.293 nowe samochody osobowe. To o 57.993 więcej niż rok wcześniej, czyli wzrost o 4,4%. Renault jako marka zwiększyło wynik o 3,4%, Citroën o 9,7%, a Fiat aż o 62,8%. Peugeot pozostaje pod kreską ze spadkiem o 4,9%, podobnie jak Dacia, której wynik zmniejszył się o 12%.






