Miniaturowy Opel Corsa dla kolekcjonerów już jest dostępny

0 191

Nowy Opel Corsa zadebiutuje u dealerów w Polsce w grudniu, ale model samochodu w skali 1:55 jest już dostępny w Opel Collection. Projektanci zabawki z firmy Majorette postarali się o precyzyjne odwzorowanie oryginału.

Kupujący mają do wyboru cztery kolory Opla Corsy w skali 1:55: biały, pomarańczowy (power orange), czerwony (chili red) i niebieski (voltaic blue) — zawsze z czarnym dachem i czarnymi lusterkami bocznymi. Miniaturowy model można kupić za 3,50 euro (sugerowana cena detaliczna z VAT w Niemczech). Zabawka jest dostępna na stronie Opel Collection.

Kolekcjonerzy mogą już cieszyć się miniaturową wersją Corsy, natomiast prawdziwy model można będzie obejrzeć na żywo niebawem. Szósta generacja Corsy z silnikami spalinowymi zadebiutuje u dealerów w Polsce w grudniu. Mierzący 4,06 metra długości pięciodrzwiowy samochód jest oferowany z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi o mocy od 55 kW (75 KM) do 96 kW (130 KM). Samochód wyróżnia się również zaawansowanymi systemami wspomagającymi kierowcę, innowacyjnym systemem multimedialnym i doskonałym stosunkiem ceny do osiągów.

Ceny podstawowej wersji modelu z silnikiem benzynowym zaczynają się od 49.990 zł (sugerowana cena detaliczna z VAT w Polsce). Cena ta obejmuje takie systemy wspomagające jazdę, jak układ rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości, system ostrzegania przed kolizją i wykrywania pieszych oraz automatycznego hamowania przy niskich prędkościach, system wykrywania zmęczenia kierowcy, tempomat z ogranicznikiem prędkości, a także układ utrzymania na pasie ruchu.

Od lata bieżącego roku nową edycję bestsellera można zamawiać także w wersji w pełni elektrycznej Corsa‑e. Opel Corsa-e Edition oferowana w cenie katalogowej 124.490 zł (rekomendowana cena detaliczna brutto z VAT w Polsce), zgodnie z rozporządzeniem Ministra Energii, spełnia kryteria dofinansowania samochodów elektrycznych w ramach Funduszu Niskoemisyjnego Transportu. Dzięki temu klienci, którzy skorzystają ze wsparcia tego programu będą mogli nabyć Corsę-e Edition z dofinansowaniem w kwocie nawet do 37.500 zł.

Dla klientów zainteresowanych zakupem w pełni elektrycznej Corsy-e, firma Opel wprowadziła możliwość rezerwacji online poprzez specjalnie do tego celu dedykowaną stronę corsa-e.opel.pl.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o