Nowy DS3 Crossback – pierwsza jazda

0 212

Nowy DS3 Crossback już niedługo zawita na dobre do naszego kraju. To samochód dla tych wszystkich, którzy chcą się wyróżnić. Pierwsi dziennikarze mieli już okazję odbyć jazdy testowe, przybliżmy więc jakie są ich wrażenia.

Nowy DS3 Crossback to crossover, a więc samochód klasy, której popularność najszybciej rośnie wśród kupujących. To także drugi, po DS7 Crossback, własny model marki, opracowany zgodnie z nową filozofią DS. Auto ma oferować duży komfort, wyróżniać się i być luksusowo wykończone. Czy udało się to w przypadku DS3? Środek jest niewątpliwie oryginalny, wykończony najwyższej jakości materiałami, fotele wygodne i zachęcające do jazdy.

„DS 3 Crossback to odświeżająco inny crossover. Samochód kierowany jest przede wszystkim do nabywców w miastach i tutaj świetnie sprawdza się lekko pracujący, bezpośredni układ kierowniczy oraz dobra widoczność. DS3 Crossback jest też jednak zaskakująco dobry przy prędkościach autostradowych. Z dala od sygnałów dźwiękowych i hałasu Londynu, DS oferuje bardzo satysfakcjonujące wrażenia z jazdy. Dobrze sobie radzi także w ciasnych zakrętach a pochylenie nadwozia jest minimalne.

Marka zwraca dużą uwagę na to, jak komfortowe i wygodne są jej samochody. Zestaw 18-to calowych felg i niskoprofilowych opon, zamontowanych w naszym modelu testowym świetnie wyglądał, powodował jednak, że zawieszeniu nie zawsze udawało się skutecznie pochłonąć wszystkich dziur i wydaje się że mniejsze felgi byłyby tu po prostu lepsze.” – napisali angielscy dziennikarze.

Test DS3 Crossback jeszcze przed nami. DS7 jest pod względem zawieszenia doskonały, mamy więc nadzieję, że i DS3 okaże się godnym członkiem rodziny.

 

 

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o