Chat with us, powered by LiveChat

Nowy Peugeot Partner Alpin Camper, czyli model stworzony do dalekich podróży

2 7 280

Peugeot Partner Alpin Camper to model zaprojektowany specjalnie z myślą o dalekich podróżach. W pojeździe znajdziemy wszystko, co powinien posiadać mobilny dom. Model zadebiutuje podczas targów Caravan Salon 2019 w Düsseldorfie.

Nowy Peugeot Partner Alpin Camper jest najnowszym samochodem kempingowym marki spod znaku lwa. Ten francuski dom na czterech kołach został wyposażony w prawie wszystko, co jest przydatne podczas dalekiej podróży. Komfortowy sen zapewni łóżko o wymiarach 112×195 cm z materacem o grubości 60 mm, a na pokładzie pojazdu znalazła się również kuchnia. W kuchni tej nie zabrakło miejsca do gotowania oraz umywalki połączonej ze zbiornikiem na czystą i brudną wodę. Lodówkę zlokalizowano pod miejscem do spania. Jeśli temperatury na zewnątrz nie są zbyt sprzyjające, podróżni mogą skorzystać z ogrzewania kabiny.Peugeot Partner Alpin Camper

Peugeot Partner Alpin Camper łączy w sobie przestronną furgonetkę z komfortem samochodu osobowego. Kamper można wyposażyć w opcjonalne systemy wspomagające pracę kierowcy, jak na przykład kamerę cofania z układem wspomagania parkowania z przodu i z tyłu.

Model zadebiutuje podczas targów Caravan Salon 2019 w Düsseldorfie, które będą otwarte dla odwiedzających od 31 sierpnia do 8 września. Peugeot wystawi swoje pojazdy wspólnie marką Citroen, która zaprezentuje model Citroen Jumper Biker Multi. Francuskich producentów będzie można znaleźć na stoisku D70 w hali 16. Hasłem przewodnim stoiska Peugeota i Citroena będzie „Bienvenue à St. Tropez”, czyli „Witamy w St. Tropez” w nawiązaniu do słynnego nadmorskiego miasta na Riwierze Francuskiej.

Galeria

Jeśli na powyższej liście nie ma Twojego wydarzenia zajrzyj tutaj

polecamy

Może ci się spodobać również
avatar
1 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi na wątki
0 Obserwujący
 
Komentarz z największą ilością reakcji
Najciekawszy wątek komentarza
2 Autorzy komentarzy
KrzysztofAdrian Autorzy ostatnich komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adrian
Gość
Adrian

To żart?

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Poczekaj na oficjalną cenę, to dopiero będzie żart